Skęstantis sodas – šeimininko reikalas?

Lietingą pavasario dieną rodydamas savo sklypelį ir vėžes jame, viekšniškis Edmontas Kripas sakė, kad dalis sklypo kol kas liko neišdirbta, nes technika įklimpo.

Dalis sodininkų bendrijoje „Viekšnių Vinkšna“ esančių žemės sklypų savininkų kenčia nuo jų sklypuose besikaupiančios didelės drėgmės. Dėl nuolat šlapios žemės pūva auginamos daržovės, žūsta vaismedžiai, klimpsta žemės išdirbti atvažiavusi technika.
Galima problemų priežastis – su sodininkų bendrijos pietine dalimi besiribojantis griovys, apaugęs krūmokšniais ir bebrų užtvenktas.

});

Sklypą šalia šio griovio turintis Edmontas Kripas problemų sprendimo ieškojo prieš aštuonerius metus. Ir buvo radęs, bet tik laikiną.
Dabar sodininkas vėl tikisi valdžios institucijų pagalbos.

Klimpsta technika, neauga daržovės

Viekšniškis dar 2016 m. pabaigoje kreipėsi į tuomečius rajono vadovus, į „Santarvę“ ir nupasakojo problemas, su kuriomis susiduriama sodininkaujant sklype, kurio žemė nuolat šlapia.
Tą kartą šiokio tokio rezultato buvo pasiekta: dalis kanalo išvalyta,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto