Skriaudė artimus žmones

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį šeštadienį Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, abu atvejai traktuojami kaip smurtas artimoje aplinkoje, smurtautojams už agresiją prieš artimus asmenis gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Šeštadienį, pirmą valandą nakties, konfliktas tarp sugyventinių kilo J. Tumo-Vaižganto gatvėje esančiame bute. Jo metu 63-ejų metų neblaivi (2,62 promilės) moteris peiliu įbrėžė 50-mečiui taip pat neblaiviam (2,22 promilės) vyrui į petį. Po konflikto sugyventinių keliai išsiskyrė: nukentėjusysis į medikus nesikreipė ir liko bute, o moteris buvo sulaikyta ir uždaryta į Šiaulių policijos areštinę.

Devintą valandą vakaro policijos ekipažas vyko į Viekšnius, kur namuose siautėjo 21-erių metų neblaivus (2,61 promilės) vaikinas. Jis smurtavo prieš neblaivią (3,55 promilės) 45-erių metų motiną ir 13-metę seserį. Moteris gydosi ambulatoriškai, mažametė išvežta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką, vaikinas sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių policijos areštinę.

One Reply to “Skriaudė artimus žmones”

  1. keulė-taupyklė parašė:

    Gaila,kad policijai gana dažnai tenka vykti į alxašų peštynes.Tuos dalykus reiktų apmokęsdinti-jei girtas girtam ar atvirkščiai dėl peštynių kviečia policiją-100e už skambutį.O tai jau yra n pūslių pigiausio myžalo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto