Skutimosi peiliuku susižalojo areštantas

Mažeikių ligoninėje areštantas užsibuvo neilgai – greit jis buvo grąžintas į areštinę. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį truputį po vidurnakčio mažeikiškis areštantas vienkartinio skutimosi peiliuku susižalojo ranką.

Suteikė pagalbą

Dešimt minučių po vidurnakčio areštinės pareigūnų budrumą patikrino 31-erių metų nuteistasis V. T. Postinis tai pastebėjo, nukentėjusiajam pirminę pagalbą suteikė patys pareigūnai, o po to jis skubiai išvežtas į Mažeikių ligoninės priėmimo skyrių.
Suteikus medicinos pagalbą, nuteistasis buvo grąžintas į areštinę.
Policijos pareigūnai informavo, kad vyriškis nuteistas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Skutimosi peiliukus turėti leidžiama

Pagal galiojančią tvarką, areštinėje vienkartiniai skutimosi peiliukai nėra draudžiami, todėl areštantai dažnai juos panaudoja nusprendę susižaloti.
Pernai Mažeikių policijos areštinėje vienas nuteistasis bandė baigti gyvenimą savižudybe. 21-erių metų M. M., nuteistas už svetimo turto sugadinimą, kameroje mėgino pasikarti. Tai pamatęs kameros „kolega“ pranešė postiniui.
Nuteistasis taip pat buvo nuvežtas į ligoninės priėmimo skyrių, tačiau medikų pagalbos jam neprireikė, jis grąžintas į areštinę.

Nori atkreipti dėmesį

Tai pirmasis šiais metais Mažeikių policijos komisariato areštinėje užfiksuotas bandymas nusižudyti. Tokių atvejų būta ir ankstesniais metais.
Pareigūnai tvirtina, kad dažniausiai tokiu būdu areštantai nori atkreipti į save dėmesį, o kartu suardo areštinės gyvenimo monotoniją, – kelionė į gydymo įstaigą jiems savotiška pramoga. Todėl dažniausiai susižalojama be didesnio pavojaus gyvybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto