Smarkuoliai uždaryti į areštinę

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį policijos pareigūnai mieste užregistravo dar du smurto artimoje aplinkoje atvejus, abu įtariamieji uždaryti į Šiaulių policijos areštinę, viena iš jų – moteris.
Pirmasis pranešimas apie smurtą policijos pareigūnus pasiekė apie pusę pirmos dienos iš senamiestyje esančios V. Burbos gatvės. Čia viename iš butų lengvai apgirtusi (0,52 promilės) 51-erių metų moteris smurtavo prieš savo blaivų septyneriais metais vyresnį sutuoktinį.
Po valandos policijos ekipažas jau vyko į kitą miesto pusę – pranešta, kad viename iš Taikos gatvės butų tarp neblaivių sugyventinių kilo konfliktas. Atvykus paaiškėjo, kad 37-erių metų vyras, kuriam nustatytas 2,92 promilės girtumas, pakėlė ranką prieš ketveriais metais jaunesnę, taip pat neblaivią (1,94 promilės) moterį.
Abiem atvejais nukentėjusieji į gydymo įstaigą nesikreipė.
Pasak policijos pareigūnų, abiejuose butuose konfliktai kyla ne pirmą kartą. Mažeikių rajono policijos komisariate pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, abiem įtariamiesiems gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dviejų metų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*