Smiginio meistrai skina laurus

„Nors paskutiniame etape žaidėme racionaliai: reikėjo užimti trečiąją vietą, kad taptume šalies čempionais, tą ir įvykdėme, tačiau ekipos pasirodymu likau patenkintas“, – teigė Mažeikių DARTS sporto klubo prezidentas Arūnas Čiplys. Mūsų miesto „Smygtukų“ komanda trečius metus iš eilės tapo šalies komandinio elektroninio smiginio čempione. KOMANDAS SKYRĖ VIENAS TAŠKAS
Paskutinis iš keturių šalies čempionato etapų vyko Mažeikiuose. Šiose varžybose vietos „Smygtukų“ komandai, kurios garbę gynė Irena ir Arūnas Čipliai, Jurijus Stekolnikovas ir Donatas Zaikauskas, norint tapti šių metų šalies komandinių pirmenybių čempione, reikėjo užimti nors trečiąją vietą.
Šį tikslą mažeikiškiai ir pasiekė: nusileidę 2:3 Jonavos „Strėlei“ ir 1:3 Šiaulių „Legui“, jie laimėjo trečiąją vietą.
Tai leido jiems, galutinėje įskaitoje surinkus 26 taškus, trečius metus iš eilės iškovoti nugalėtojų vardus.
Antroje vietoje, atsilikę vienu tašku, yra jonaviškiai, o trečiojoje – šiauliečiai, pelnę 22 taškus.
Penktąją vietą tarp devynių komandų iškovojo Mažeikių „Arkos“ smiginio ekipa.

LAIMĖJIMUS TIKIMASI PRATĘSTI
Pasak A. Čiplio, čempionatas prasidėjo balandį Kaune. Šį etapą buvo galima pavadinti vienu iš nesėkmingesnių: laimėta tik trečioji vieta.
Po to vykę du etapai Šiauliuose mūsų smiginio meistrams buvo itin sėkmingi: abiejuose laimėtos pirmosios vietos, susidarė nemažas taškų skirtumas, kuris leido ramiai laukti paskutinio etapo mūsų mieste.
„Sunkiausia buvo iškovoti pirmąjį čempionų titulą prieš trejus metus: tada tik peržaidime jį paveržėme iš šiauliečių. Kitus titulus iškovojome palyginti lengvai, jau turėjome patirties viską apskaičiuoti“, – sakė A. Čiplys.
DARTS klubo vadovas tikisi, kad ir kitąmet ši tradicija nenutrūks, pavyks išlaikyti pasiektą lygį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto