Smurtas ir prievarta prieš sutuoktinę gresia nelaisve

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šios bylos aplinkybės gali tapti pamoka asmenims, nežinantiems, kad už seksualinę prievartą baudžiama ir tada, kai ji nukreipta į sutuoktinį.

});

Už žmonos išžaginimą laisvės atėmimo bausme pernai nuteistas vyras apeliaciniu skundu nieko nelaimėjo, nors aukštesnės instancijos teismui ir tvirtino, kad sutuoktinė jį apkalbėjo bei galimai siekė palankumo.

Išgyveno smurto protrūkį

Praėjusių metų spalį išnagrinėjus baudžiamąją bylą, kurioje sutuoktinis buvo apkaltintas prieš metus išžaginęs savo žmoną (konkretesni bylos duomenys neviešinami, saugant nukentėjusiosios privatumą – V. S.), teismas nusprendė, kad vyriškis kaltas.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad jaunas vyras sutuoktinės nuomojamame bute jų mažamečių vaikų akivaizdoje žodinio konflikto metu moteriai ranka tyčia smogė į šlaunį ir sukėlė fizinį skausmą. Maždaug po poros dienų vyras vėl atėjo pas sutuoktinę į tą patį nuomojamą butą. Moteriai patvirtinus,...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto