Smurtas: „iš idėjos“ ir dėl pinigų

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Penktadienį V. M., gimęs 1963 metais, savo namuose Mažeikiuose spyrė devyniolikmečiam sūnui S. M. į nugarą ir koją, atėmęs iš sūnaus mobilųjį telefoną, metė jį ant grindų ir sudaužė. 

V. M. smurtavo neblaivus, pareigūnai jam nustatė lengvą girtumo laipsnį – 1,06 promilės, ir skyrė dvi paras arešto.
Šeštadienį apie pusę keturių ryto nusikaltėliai įsibrovė į 87-erių metų Mažeikių rajono gyventojo S. K. namus. Užpuolikai sumušė senuką, sudaužė jo mobiliojo ryšio telefoną ir atėmę 40 litų pabėgo.
S. K.  plėšikų nepažino.
Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo. Už plėšimą naudojant fizinį smurtą ar grasinimus gresia areštas arba laisvės atėmimo bausmė iki šešerių metų.

2 Atsakymai į “Smurtas: „iš idėjos“ ir dėl pinigų”

  1. TUTIS parašė:

    aiskiai matosi tevas serga sizofrenija ,ir dar geria…….ne 2 parom uzdaryt o 2 metam,spirt vaikui i nugara …ir kodel nerasot pilna pavarde to tevo ….

  2. Miunchauzenas parašė:

    Taip, liberalėja mūsų jaunimėlis – puola net šimtamečius. Neosovietai teisingą politiką vykdo – kriminalizuojamės ir degraduojame. O vaikai su tais mobiliakais baigia galutinai pedagogus užknisti – filmuoja ir fotografuoja mokytojas kalbančias ir nosį krapštančias, o vėliau kelia į internetą. Greit jas ir tulike nufilmuos ir į intiką įkels – nebetoli tokia labai liberali Markūzės diena.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*