Smurtaujama ir gatvėje, ir namuose

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Trečiadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai pradėjo tris ikiteisminius tyrimus dėl smurto – prieš nukentėjusiuosius ir smurtauta, ir grasinta susidoroti.

Tądien pradėtas tyrimas dėl pirmadienio vakarą įvykusio incidento prie Žemaitijos gatvės 18-ojo bendrabučio. Kol kas nustatinėjama, ar vienas, ar keli įtariamieji užpuolė ir sumušė 51-erių metų moterį. Mažeikiškė dėl sumušimų kreipėsi į medikus, tyrimas pradėtas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, įtariama, kad moterį užpuolė nepilnamečiai.
Antradienio vakarą Tyliojoje gatvėje esančiame bute siautėjo neblaivus (2,42 promilės) 59-erių metų vyras – jis grasino susidorojimu savo buvusiai trejais metais vyresnei sugyventinei. Auka buvo blaivi. Šiuo atveju sulaikytam vyriškiui keliami kaltinimai už žmogaus terorizavimą ir grasinimus nužudyti.
Tik prasidėjus trečiadieniui, policijos ekipažas skubėjo į Aukštaičių gatvę, kur kilo konfliktas tarp girtų sugyventinių. Paaiškėjo, kad 44-erių metų vyras, kuriam nustatytas sunkus, 3,03 promilės, girtumas, pakėlė ranką prieš neblaivią 12 metų jaunesnę savo sugyventinę. Pastaroji taip pat buvo gerokai apgirtusi, jai nedaug trūko iki sunkaus girtumo – į alkoholio tikrintuvą pripūtė 2,32 promilės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video