Socialinių paslaugų tarnybai – 15 metų veiklos sukaktis

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Mažeikių socialinių paslaugų tarnyba mini savo veiklos 15-ąjį gimtadienį. Ketvirtadienį šią sukaktį įstaigos darbuotojai šventė Kultūros centro pramogų salėje – pasveikinti jų susirinko nemažas būrys kolegų, draugų ir kitokių svečių.

Šiai biudžetinei įstaigai visus penkiolika metų vadovaujanti Zita Jonauskienė, dėkodama susirinkusiems į jų šventę kolegoms ir svečiams, teigė, kad besibaigiantieji 2018 metai buvo puikūs: „juos pradėjome Lietuvos šimtmečio, o užbaigiame socialinių paslaugų tarnybos 15-uoju gimtadieniu“.
Šią tarnybą Savivaldybės taryba nusprendė įkurti 2003 metų gruodžio 29-ąją – per tą laiką daug kas pasikeitė, tad vadovė dėkojo visiems, kas iki šio laiko yra kartu.
„Dėmesys – kiekvieno laukiamas svečias, tad šiandien džiaugiuosi tais, kurie atėjo pas mus ir parodė dėmesį mūsų veiklai, mūsų gimtadieniui. Artėjančių švenčių proga noriu visiems palinkėti, kad tai, kas džiugino, šildė, guodė, stebino per 2018 metus, eitų toliau ir į 2019-uosius, o jei kartais papūstų permainų vėjai, tegu jie būna šilti, nuostabūs ir geri“, – kalbėjo Z. Jonauskienė.
Švenčių proga Savivaldybės administracija padovanojo tarnybai tūkstantį eurų, dešimčiai darbuotojų įteikti rajono Savivaldybės mero padėkos raštai, darbuotojus sveikino kolegos, socialiniai partneriai, kitos visuomeninės organizacijos, draugai.
Šventę paįvairino Choreografijos mokyklos modernių šokių studijos „Niuansas“ ir liaudies šokių studijos „Kauškutis“ jaunieji šokėjai, o koncertavo kultūros centro folkloro ansamblis „Alksna“.

Vaidas RUNKAUSKAS

Apie Socialinių paslaugų tarnybos darbą plačiau – artimiausiame „Santarvės“ numeryje.

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

 

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

 

Vaivos SOVAITĖS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto