Sodininkų prašymą svarstys sueigoje

Autoriaus nuotrauka

Mažeikių mieste vykstant šaligatvių ir dviračio takų rekonstrukcijos darbams, įrengus bei rekonstravus pėsčiųjų ir dviračių takus Kurmaičiuose esančių sodų bendrijų link, sukruto ir gyventojai, kurie turi sodus bendrijose „Papartis“, „Šilas ir šilelis“ ir „Pušynas“.

Vis daugiau žmonių įsikuria gyventi šiose bendrijose, vasaros metu gerokai padidėja transporto priemonių eismo srautai, pagausėja dviratininkų ir pėsčiųjų. O tai jau kelią grėsmę eismo saugumui – yra tik važiuojamoji kelio dalis bei siauri kelkraščiai.

Dėl šių aplinkybių dar metų pradžioje visų trijų minėtų sodų bendrijų pirmininkai kreipėsi į Mažeikių rajono savivaldybės administraciją su prašymu dėl pėsčiųjų ir dviračių takų įrengimo.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

12 Atsakymų į “Sodininkų prašymą svarstys sueigoje”

 1. Šiaip parašė:

  Ko jūs čia parinatės, gi paprašykite Tenio, tas gi net pasirašė po ketinimų protokolu, jog iš Mažeikių į Palangą dviračių taką nuties… Kryžius būt padėjęs tinkamai panaudot lėšas, bet vistiek abu nieko nežinotu…..

 2. Antanas parašė:

  Kas gali patarti,kaip pasidaryti sodo sklypo kadastrinius matavimus Viekšnių sodo bendrijoje „Vinkšna“. Keletą kartų buvo bandyta,bet visi matininkai atsisako,nes supainioti sodų sklypų numeriai.Kas įvedė tą painiavą dėl kurios sodininkai negali susitvarkyti sodo dokumentų?Ar yra Lietuvoje instancija galinti padėti išspręsti klausimą, ar reikia prašyti pagalbos Lietuvos Respublikos Prezidento?

  1. Antanui parašė:

   Kreipkitės iškart į prezidentą – jis atvažiuos ir jūsų sklypą išmatuos :-))))

 3. Taip kaip yra. parašė:

  Abejoju…
  Ledai nepajudės iki tol, kol neatsitiks nelaimė… Aišku ciniška taip galvoti bet, toks gyvenimas.

 4. Paparčio sodininkas parašė:

  Labai reikalingas šitoks takas dviratininkams ir vairuotojams. Pagerintų visų jų saugumą neabejotinai.

 5. Pasaka parašė:

  Viltis miršta paskutinė?????

 6. Silas parašė:

  10 metu sode gyvenu,2013 metais jau buvo kalbama, kad planuos yra dviraciu takai ir panasiai…bet kalbos ir liek kalbom patikesiu kai prades daryt.kolkas netikiu.

 7. R parašė:

  Labai smagu bus nulekti su dviratuku i sodneli,seniai ten reikia dviracio tako

 8. Petras parašė:

  Artėja rinkimai bus dar ne tiek pažadėta

 9. S.b. pusynas Gyventojas parašė:

  Jau 15 metu s.b Pusynas rašo prašymus dėl finansavimo, kad išasfaltuoti ta 1.1km atkarpa. Bet kaip žadama kitu metu biudzete taip žadama…

 10. Dviratininkas parašė:

  Džiaugiuosi sodininkų iniciatyva plėsti dviračių takų infrastruktūra Mažeikiuose.

 11. Andriejus parašė:

  O juk jau senai buvo žadėta įrengt pėsčiūjų- dviratininkų taką bet taiir liko priešrinkiminiais pažadais. Tai gal dabar ledai pajudės?.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto