Sodų bendrijoje apsilankė pirmieji vagys

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Netoli Mažeikių esančios sodų bendrijos nariai vienas kitą įspėja: saugokite savo turtą, bendrijos teritorijoje galimai lankosi vagys.

Pradėtas tyrimas

Sodų bendrijos „Šarma“, esančios Troškučių kaimo apylinkėse, nariai socialiniame tinkle pasidalijo nuogąstavimais, kad bendrijoje siautėja vagys. Jie pasakojo praėjusį sekmadienį, apie šeštą valandą ryto, pastebėję, kad po sodus važinėjosi mašina pravira bagažine, prikrauta daiktų. Transporto priemonė sustojo prie vieno sklypo, žmogus peršoko per tvorą ir greitai grįžo bei nuvažiavo toliau. Sodų bendrijos gyventojai iškvietė policiją.

Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai patvirtino, kad dėl vagystės šioje sodų bendrijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas – tą rytą, tarp trečios iki šeštos valandos, buvo apvogtas negyvenamas sodo namelis, iš jo pagrobtas suvirinimo aparatas, oro kompresorius, gręžimo staklės ir garso kolonėlė. Iš viso padaryta 970 eurų žala.

Būtina kurti saugią aplinką

Daugiau pranešimų apie vagystes iš šios sodų bendrijos negauta. Pasak mažeikiškių policijos pareigūnų, šiuo metu vyksta tyrimas. Yra duomenų apie tuo metu apylinkėse važinėjusį automobilį, įtariamieji kol kas nenustatyti.

Ši vagystė iš sodų bendrijos – viena pirmųjų šiais metais. Prieš kelerius metus vagys siautėjo sodų bendrijose „Rasa“ ir „Raselė“, tačiau buvo sulaikyti ir šiuo metu jau nuteisti.

Policijos pareigūnai pataria žmonėms pasirūpinti bendru aplinkos saugumu: bendrauti su kaimynais ir sutarti, kad išvykus šeimininkams prižiūrės vienas kito turtą. Taip pat svarbu užrakinti duris, pasirūpinti tvirtomis ir patikimomis spynomis, nepalikti įrankių ir sodo technikos kieme, geriau tai laikyti saugioje ir rakinamoje patalpoje. Taip pat nereikėtų namo viduje, pro langus matomose vietose, laikyti daiktų, kurie yra brangūs ir gali patraukti vagių dėmesį.

Be to, šiuo metu yra didelis gana nebrangios signalizacijos ar vaizdo stebėjimo sistemų pasirinkimas, todėl patariama jas įsirengti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto