Sodų pagrindinėje – ir priešmokyklinės, ir pradinės klasės

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Penktadienį dauguma Savivaldybės tarybos narių pritarė Sodų pagrindinės mokyklos nuostatų pakeitimams. Juose numatyta, kad mokykloje bus vykdomos priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir neformaliojo vaikų švietimo programos.
Šiais mokslo metais Sodų pagrindinę mokyklą lanko šiek tiek daugiau nei pusantro šimto 5–10 klasių mokinių.

Pritarimas – galimybė išsaugoti mokyklą

Dar rugsėjo mėnesį dauguma Savivaldybės tarybos komitetų nutarė leisti Sodų pagrindinei mokyklai kitais metais formuoti pradines ir priešmokyklines klases.
„Santarvė“ jau rašė, kad šių metų gegužę Sodų pagrindinės mokyklos administracija kreipėsi į rajono valdžią su prašymu leisti nuo 2022 m. formuoti pradines klases, kurių jau keletą metų nebuvo. Gegužės 20 d. šį prašymą svarstė Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas. Tuomet buvo nuspręsta šį klausimą nagrinėti iš esmės – nutarta nuvykti į Sodų pagrindinę mokyklą, įvertinti esamą situaciją. Tai ir buvo padaryta.

Pakvietė visus prisidėti prie išsaugojimo

Po šio apsilankymo Švietimo, kultūros ir sporto komiteto bei kitų komitetų nariai nutarė pritarti prašymui ir suteikti galimybę Sodų pagrindinei mokyklai formuoti ne tik pradines, bet ir priešmokyklines klases.
Penktadienį vykusio Tarybos posėdžio metu šiai minčiai pritarė Tarybos narių dauguma.
Posėdyje pasisakęs Virginijus Sungaila siūlė visoms politinėms jėgoms, esančioms Taryboje, bei kiekvienam jos nariui pasistengti, kad šita mokykla būtų išsaugota, atnaujinta, kad būtų sutvarkytas stadionas ir miesto centras prie Sodų parkelio.

5 Atsakymai į “Sodų pagrindinėje – ir priešmokyklinės, ir pradinės klasės”

 1. Palmyra parašė:

  Del pensininkų, žmogau, esate neteisus. Čia renkasi TAU nariai.Kai kurie iš jų buvę mokytojai, bet jie patys tobulėja šiose patalpose, o ne dirba.

 2. tie ,kurie balsavo parašė:

  dar tiki socializmo šviesiu rytojumi, bet gi perestroika viską sudėliojo į vietas.

 3. Anonimas parašė:

  Dabar visi geriausi pedagogai veršis čia dirbti, o pradinukų tėvai ieškos pažinčių, kad priimtų jų vaikus mokytis mokiniais perpildytoje sodų mokykloje. Tiesiog Eldoradas atsivers Mažeikių vaikams.

 4. Anonimas parašė:

  Mokykla geroje vietoje.Reikia žvalių ,šviežių ,ambicingų pedagogų.Mokykla t.b. privati.Matysit,koks bus populiarumas.

 5. Turtuoliai parašė:

  Dėl šimto penkiasdešimt mokinių norima išleisti milijonus eurų. .Mažėjant mokinių skaičiui rajone, surinkti pradines klases Sodų mokykloje -neįmanoma ir nerealu. Tai išaiškės kitų metų rugsėjo mėnesį. Iš kur toks rajono valdžios dosnumas? Mokykla turi blogą reputaciją, todėl aplinkinių namų gyventojai veda vaikus į kitas mokyklas. Gyvenu šalia mokyklos ir keletą metu nesu matęs sportuojančių mokinių pamokų metu stadione, dirba mokytojų kolektyve pensininkai. Kodėl viską Tarybos dauguma nori apmokėti iš mūsų mažeikiškių kišenės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto