Specialiosios mokyklos vaikai ir verslininkai tvarkė kapines

Trečiadienį socialiniai partneriai: Mažeikių specialioji mokykla ir Verslininkų asociacija, kartu tvarkė Žydų genocido vietą ir kapus. Moksleiviai sugrėbė lapus, surinko šiukšles. Mirusiesiems atminti kapinėse uždegtos žvakutės.


Mažeikių specialiosios mokyklos direktoriaus Valentinas Semčenko patikino, kad artėjančios Vėlinės ir Visų Šventųjų diena mokytojus privertė susimąstyti, ką gero būtų galima padaryti, įtraukiant vaikus. Pasitarus su socialiniais partneriais, buvo nuspręsta sutvarkyti Žydų genocido vietą ir kapus.
V. Semčenko įsitikinęs, kad tokios akcijos, bendros talkos padeda vaikams su specialiaisiais poreikiais integruotis į visuomenę.
„Vaikai noriai dalyvavo talkoje, nors mokyklos aplinką tvarko be didelio entuziazmo. Kai sužinojo, kad tvarkysime kapines, jokių atsikalbinėjimų nebuvo“, – sakė direktorius.
Verslininkų asociacijos vykdančioji direktorė Diliara Zarifova patikino, kad tai – ne vienintelė bendra akcija.
„Porą metų dalyvavome akcijoje „Darom!“, o praėjusią žiemą su vaikais surengėme akciją „Baltasis badas“, drauge šėrėme žvėrelius“, – prisiminė D. Zarifova.
Džiaugdamasi sėkmingu bendradarbiavimu Mažeikių verslininkų asociacija Specialiajai mokyklai padovanojo nešiojamąjį kompiuterį.
V. Semčenko teigimu, kompiuteris specialiųjų poreikių vaikams būtinas, nes daliai vaikų paspausti raidę kompiuterio klaviatūroje daug lengviau nei ją parašyti. Kompiuteris pagelbės ir rengiant pristatymus bei organizuojant mokyklos šventes.
„Santarvės“ inf.
Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto