Specialiosios tarnybos dirba kartu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šiemet šalies ugniagesiai gelbėtojai į pagalbą medikams skubėjo daugiau kaip pusantro tūkstančio kartų, tokių iškvietimų netrūksta ir mažeikiškiams pareigūnams.
Trečiadienio naktį greitosios medicinos pagalbos ekipažas vyko į daugiabutį namą J. Tumo-Vaižganto gatvėje – sunegalavo ten gyvenantis 72-ejų metų mažeikiškis. Suteikus pirmąją pagalbą, iškilo problema: medikų pajėgų išgabenti sunkiasvorį ligonį į Priėmimo skyrių neužteko, teko kreiptis pagalbos į mažeikiškius ugniagesius gelbėtojus. Atvykęs Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) ekipažas padėjo išnešti ir įkelti mažeikiškį į greitosios pagalbos automobilį.
Paskutinę spalio dieną 85-erių metų pasiligojusi mažeikiškė gelbėtojų buvo išnešta iš buto M. Daukšos gatvėje, spalio 25 d. tokia pagalba suteikta Ventos gatvėje gyvenančiai 81-erių metų ligonei, spalio 17 d. gelbėtojų pagalbos medikams prireikė transportuojant 72-ejų metų Sodų gatvės namo gyventoją – dėl didelio moters svorio „greitosios“ darbuotojams buvo sunku ją išnešti iš buto.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Rekomenduojami video