Specialiosios tarnybos lankė tą patį daugiabutį

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Antradienį ir trečiadienio ankstų rytą mažeikiškiai stebėjosi per miestą važiuojančių specialiųjų tarnybų automobilių garsiniais signalais.

Paaiškėjo, kad policijos, ugniagesių ir medikų ekipažai tris kartus važiavo teikti gyventojams būtinos pagalbos.

Antradienio popietę pranešta, kad jau penkias dienas bendradarbiai nesusisiekia su M. Daukšos gatvės name gyvenančia mergina. Nuvykus į vietą, buto durų niekas neatidarė. Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kopėčiomis pateko į antrame aukšte esantį butą ir atrakino duris iš vidaus. Mergina rasta gyva, ji perduota medikams.

Antradienio vakarą visos tarnybos skubėjo prie Žemaitijos gatvėje esančio dvylikaaukščio namo. Buvo pranešta, kad jo gyventojai girdėjo sprogimo garsą. Atvykę pareigūnai nustatė, kad pranešimas buvo nepagrįstas.

Trečiadienio rytą specialiųjų tarnybų ekipažai vyko į tą patį M. Daukšos gatvės daugiabutį namą, kuriame gelbėjimo darbus atliko antradienį, tačiau su kita misija – padėti policijos pareigūnams patekti į taip pat antrame aukšte esantį butą. Panaudoję kopėčias pareigūnai pateko į butą ir išsivežė ten buvusį asmenį. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto