Specialistai teigia: paruošti automobilį žiemai – būtinybė

Automobilių specialistai ragina vairuotojus nelaukti paskutinės padangų keitimo dienos ir rinktis jas pagal sezoniškumą. Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Spalio pabaigoje transporto priemonių savininkai dažniausiai pradeda rūpintis artėjančia žiema ir didžiausią dėmesį skiria padangomis.
Automobilių specialistai įvardija ir daugiau niuansų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kad žiemą būtų patogu eksploatuoti automobilį.

Kelių eismo taisyklėse nustatyta, jog nuo lapkričio dešimtosios iki balandžio pirmosios draudžiama eksploatuoti lengvuosius automobilius su vasarinėmis padangomis, automobilius su dygliuotomis padangomis Lietuvoje eksploatuoti leidžiama nuo lapkričio pirmosios.
„Padangų keitimo bumas prasidėjo jau nuo penktadienio – šiuo metu jau esame sudarę eilę trims dienoms. Tai rodo, kad mažeikiškiai nelaukia paskutinių dienų, pirmojo sniego ir aktyviai keičiasi padangas. Tačiau visada išlieka procentas ir tokių, kuriems pritrūksta laiko ir kurie atvyksta jau prasidėjus Kelių eismo taisyklėse nustatytam terminui“, – pastebėjo vieno miesto autoserviso vadovas Virgilijus Daubaris.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto