Sporto arenos rangos sutarties nutraukimo kaina – beveik 400 tūkst. eurų 

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybės administracijai gali tekti sumokėti beveik 400 tūkst. eurų UAB „LitCon“ už nutrauktą sporto arenos rangos sutartį. Tokį sprendimą priėmė Šiaulių apygardos teismas.

Patenkinta dalis ieškinio

Ši suma kur kas mažesnė, nei buvo prašoma ieškinyje. UAB „LitCon“ iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos reikalavo daugiau kaip 1,6 mln. eurų dėl sužlugdytos šalių pasirašytos viešojo pirkimo sutarties. Primename, kad dar 2019 metų gruodžio mėnesį Savivaldybės iniciatyva buvo nutraukta beveik 13 mln. eurų vertės sporto arenos rangos sutartis, nes planuojamam projektui negauta finansavimo.
Šią savaitę teismo priimtu sprendimu ieškinys buvo patenkintas iš dalies. Šiaulių apygardos teismas nusprendė „LitCon“ iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos priteisti beveik 400 tūkst. eurų. Kita ieškinio dalis atmesta.

Teismo sprendimą žada skųsti

Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Šiurio teigimu, atmestoje dalyje
buvo kalbama apie 4 mln. eurų – dar sausio mėnesį Savivaldybės administraciją ir Tarybos narius buvo pasiekusi pretenzija dėl žalos atlyginimo. „LitCon“ akcininkas bei investuotojas prašė atlyginti padarytą žalą sumokant 4 milijonų eurų kompensaciją.
Tokia suma įvertinti nuostoliai, susiję su sporto centro statybų sutarties nutraukimu.
S. Šiurys „Santarvei“ sakė, kad Šiaulių apygardos teismo sprendimas iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos priteisti beveik 400 tūkst. eurų bus skundžiamas apeliacine tvarka.
Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

12 Atsakymų į “Sporto arenos rangos sutarties nutraukimo kaina – beveik 400 tūkst. eurų ”

 1. Gyventojas parašė:

  Susiaurino kelius, nugriove pervazas ir su laiku sutaupys is ‘keliu prieziuros’, kad bauda susimoketi.

 2. Taiaš parašė:

  Tai tegul kas dirbo sužlugdė ir atmoka ..o ne mažeikiai ….čia yra mažeikiečiai skriaudžiami ..tai gyventojai turėtu stoti prie savivaldybės ir reikalauti ..

 3. N parašė:

  Dekui kryziui ir koncervams….
  Ai pala, kryzius socdemas. Kaip tai taip?

  1. žinot parašė:

   Kokioj tik partijoj tas Kryžius nėra buvęs…

   1. Niu parašė:

    Svarbu kokioj buva kai sutarti pasirasinieja

 4. mažeikiškė parašė:

  nu ,Mažeikiuose atrodo,kad viskas daroma užrištomis akimis,ir parašai ir statiniai,kiek statinių turime Mažeikiuose,kuriuos taip pat pasirašė užrištomis akimis,nieko nesuprantu,kas darosi Mažeikių savivaldybėje

  1. Ok parašė:

   O gal placiom kysenem???

 5. Auksinis Kardas parašė:

  Kas gali paneigti, jog sia is pat pradziu nuostolinga sutarti pasirasiusieji, uz tai is to uabo negavo kimstos snapso dezutes? Pala, o kas ten pasirasinejo? Berods kryzius su nieko “ka daro kryzius nezinojusiu” teniu (specialiai is mazosios)? Gi tenys pasirase ir po dviraciu tako nutiesimu iki pat Palangos… Darbstuolis kokis tai…

 6. Sodininkas parašė:

  Svarbu nebūtų žlugęs morališkai kaip gėjų sostinė Vilnius,kuris atėmė iš Mažeikių naftos įmone pavertė ubagynu

 7. Paulius parašė:

  Ot gerai. Čia tik Mažeikiuose įmanomi tokie dalykai – su dideliu piaru pasirašoma sutartis, nors pinigų nėra. Labiau žlugęs miestas po Mažeikių nebent Šiauliai, bet ir tie geriau tvarkosi.

 8. Anonimas parašė:

  te skundžia tie, kurie neįvertino situacijos ir pasirašė sutartį.Gi versle atsakai už savo sprendimus,o valstybės tarnyboje, politikoje neatsakai.Tad laukime dar įvairių ieškinių ir didesnei sumai.

  1. Taias parašė:

   A kodirl visi verzias i palitika?, versla daryt sunkiau.
   A palitiks uz nieka neatsaka.
   Taip, kad susimetam ir iz kryziu ir uz komunistus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*