Sporto arenos vizija sklaidosi lyg dūmas

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Penktadienį vykusio Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu meras Vidmantas Macevičius politikus informavo, kad Sporto ir pramogų centro statybos prie Juodpelkio tvenkinių stringa. Praėjusios kadencijos Savivaldybės administracijos direktoriaus su UAB „Litkonas“ pasirašyta statybos rangos sutartis nefinansuojama iš valstybės biudžeto, o pati Savivaldybė lėšų tam nėra numačiusi.
Šiuo metu nagrinėjamas klausimas dėl sutarties su minėta bendrove nutraukimo. Tačiau Savivaldybei už tai gali tekti sumokėti pusantro milijono eurų baudą.
Yra kreiptasi ir į Šiaulių apygardos prokuratūrą dėl viešojo intereso gynimo.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

19 Atsakymų į “Sporto arenos vizija sklaidosi lyg dūmas”

 1. parašė:

  Gėda skaityti p rašliavas apie savivaldybės darbuotojus. Informuoju, kad savivaldybėje sprendimus priima miesto taryba, meras, direktorius.

 2. Taspac parašė:

  Prastas buvo projektas. Gerai, kad nestato, nuostoliai bus mažesni

 3. To to B parašė:

  Taryba dirba tik pusmetį, bet laikas bėga greitai. Kokia politika rajone, kad nebūtų Maisto banko akcijų? Ar tikrai tarybos narė rimkiene fotografavosi ar kitaip viešinosi akcijos metu?Jos buvo ir tebėra pareiga sukurti tokią darbinę-savirealizacijos aplinką tiems žmonėms,kad nereikėtų būti išlaikomiems. Graudu dėl tokios politikierės.Ar yra valdžios žmonių-politikų-tarybos narių,kurie dabar kovoja už smulkųjį Mažeikių verslą?Ar žinote, kad jie tyliai nuo kitų metų pakėlė žemės nuomos smulkiam verslui, leidimus už prekybą savivaldybės teritorijose mokesčius. Ir dvigubai-trigubai…Nesvarbu, kad viso pasaulio ekonomistai tik šneka apie ekonomikos lėtėjimą, nuosmukį 2020m..Mūsų politikai ir kt. sprendimų priėmėjai mano kitaip.Jie netgi XXI a.,kai dauguma pasaulio miestų stengiasi prekybos centrus-dėžutes-akvariumus statyti už miesto,-mūsiškiai stato miesto centre ir dabar…Taip jie galvoja ,,sutempti“ visus smulkiuosius verslininkus į skyrius bei duoti uždirbt dėžės savininkui? Tada aišku ,-kodėl keliami prekybos sav. teritorijoje įkainiai.

 4. Daiva Šideikienė parašė:

  Manau ,kad prie viso rajono sporto vystymo ,,nuopelnų“ ir būsimos sporto arenos statybos labai prisidėjo mero A.Tenio 2011-2015m. kadencijos visuomeninis mero patarėjas bei Savivaldybės sporto tarybos pirmininkas V. P. Ostrauskis. Visų ,,medalių“ dėl sporto nesukabinkime S.Bernotienei ir Petrulevičiui. Tuometinis mero patarėjas V.P. Ostrauskis labai rūpinosi ne tik autobusų pirkimu mažeikiečiams , bet ir Kūno kultūros ir sporto vystymo rajone koncepcija. Kaip UAB ,, Mažeikių autobusų parkui“ autobusai buvo nupirkti be akumuliatorių taip ir sporto arenos vizija sklaidosi lyg dūmas. Pasekmės irgi gali būti liūdnos, jei Savivaldybei už tai gali tekti sumokėti pusantro milijono eurų baudą.Bet visa tai parodo, kokio lygio Savivaldybėje dirba ekonomistai,finansistai ir teisininkai.

 5. Stasys parašė:

  Man gėda.

 6. To B. parašė:

  Tai kad už socdemus balsavot matyt. Kadangi apie praeity taip ilgesingai šnekat, o naujos kadencijos Taryba tedirba pusmetį, tai sėkmės Jums ir toliau gyvenant pesimizme.

 7. to TAIP parašė:

  SPORTUI VADOVAVO IR VADOVAUJA BERNOTIENĖ

 8. TAIP parašė:

  BLOGA DAROSI KAI TOKIE PETRULEVICIAI VADOVAUJA SPORTUI.

 9. realistas parašė:

  Šioje istorijoje labai gaila dviejų dalykų – prarasto laiko, kurio atsukti atgal neįmanoma, bei tiesiog sutrypto pasitikėjimo savivaldos atstovais, O kaip gražiai jie suokė apie klasterius, kokie išdidūs ir solidūs buvo reklaminiuose plakatuose, kaip jie visada stovėdavo arčiau žmogaus………….gal būt viskas tik todėl, kad tyliai darytų slaptus versliukus, tuo skurdindami Mažeikius ir mažeikiečius.

 10. B. parašė:

  Na ir kas, kad neturim ir neturėsim sporto arenos. Užtat turim buvusio Statybos tresto, ETG, nebaigtų statyti ir pamestų autobusų parko garažų griuvėsius, o svarbiausia kruopščiai apklotą ir saugomą pastatą su medžiais ant stogo pačiame miesto centre. Jau nekalbu apie žiauriai duobėtą asfaltą ir išmaltus šaligatvius daugiabučių kiemuose. O juk kažkas už tai atsakingas ir kažkas už tai gauna atlyginimą. Eidamas balsuoti taip tikėjausi, taip tikėjausi, bet niekas taip ir nepasikeitė. Matyt ir nepasikeis. Pasirodo, kad svarbiausia yra atsisėsti į šiltą kėdę, imti kyšius ir vogti. Kas ir buvo įrodyta prieš savaitę. O visą kitą palauks. Iki kitų rinkimų.

 11. Minde parašė:

  Kiek ta valdžia gali pinigis plauti sau į kišenę. Pasirašo sutartis, paskui jas nutraukia ir kažkas pasiima neblogus pinigus į kišenę už nieką.
  Visus tokius iš savivaldybių į Sibirą išvešti.

 12. Siaip parašė:

  Vienas suinteresuotas klasterio neatsiradimu, galimai vagis, galimai neteisetai praturtejes trindamas minksta kede, bet tipo nieko apie makles nezinojes, pasake – N.Akmene netoli kas nores klasteryje dirbt, gales ten vaziuot……Bet yra didele kategorija mankurtu, kuri uz tokius benderius balsuoja.

 13. Romas parašė:

  Man gaila mažeikiečiu,balsuojam ir išsirenkam tokius,kad nera žodžiu!Nors ir ner ka rinkti vienas ukininkas kitas iš Vilniaus ministerijos kitus STT pagavo,taip ir gyvenam…! Visi mažesni miesteliai Prienai,Kedainiai,Utena ir tt.pralenke .Akmene ir ta nuneše klasteri…!Kas toliau!!!

 14. Kitaip parašė:

  Kaip sake Petrulevicius ,,PATIKEKIT TAI UZTRUKS,, cia apie arena.

 15. parašė:

  Trečią kadenciją rajono sporto reikalus koordinuoja tvarkietė bernotienė, trečią kadenciją yra sporto tarybos pirmininkė. Ar ji nieko nežinojo? Nesąmonė! Koks jos indėlis šiame marmale?

 16. zil parašė:

  Tas centras yra nužiūrėtas musiet. Jau išleista neaišku kiek milijonų dar litais, sklypas vėl prakištas savų,o rezultato net nėra ko parodyti. Nors kuzavą smėlio kas būdų atvežęs

 17. rrrrrr parašė:

  „Mač – revanš“. Be reikalo išspyrė socialdemokratai Nagienę iš partijos, keršydami už tai, kad ji atsisėdo į administracijos direktoriaus kėdę. Dabar patys raško vaisius. Vienam nueinant, kitam pareinant….

 18. negi parašė:

  Tai kiek dešimtmečių buvo iš mūsų pinigų išlaikomi postai, kurie rūpinosi ale sporto komplekso statyba ir še- užsisuko kranelis? Kažkaip nesitiki.

 19. ZORO parašė:

  Kažkoks briedas. Kaip galima sudaryti sutartį su UAB „LITKONAS“ dėl Sporto ir pramogų centro statybos, žinant, kad nebus finansuojama nei iš valstybės biudžeto, nei pati Savivaldybė tam nėra numačiusi lėšų ? Kad Savivaldybė nenumačiusi tam projektui lėšų paviešino tik po STT apsilankymo (nes nebuvo kur dingti, reikėjo nutraukti „fiktyvią“ sutartį) . Jei nebūtų šito sujudimo, tai tyliai būtų išplauti pinigai iš Savivaldybės biudžeto ir nusėstų suinteresuotų asmenų kišenėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto