Sporto kaleidoskopas

FUTBOLAS
Per savaitę – dvejos rungtynės. Tokiu įtemptu grafiku praėjusią savaitę Lietuvos pirmosios lygos futbolo čempionate žaidė reprezentacinė „Mažeikių“ vienuolikė. Abi išvykos į Jonavą ir Marijampolę baigėsi mažeikiškių pralaimėjimais.
Trečiadienį mūsų ekipa Jonavoje rezultatu 0:1 nusileido vietos „Lietavai“. Varžovai pergalingą įvartį pelnė antrojo kėlinio viduryje.
Tuo mažeikiškių bėdos nesibaigė: paskutinę rungtynių minutę, po vadinamosios paskutinės vilties pražangos, raudoną kortelę prieš save išvydo pagrindinis mūsų ekipos vartininkas Paulius Kaktavičius, kuris privalėjo praleisti kitas rungtynes su alytiškiais.
Šeštadienį žaistose rungtynėse su vienais iš lygos lyderių alytiškiais mūsų komanda po pirmojo kėlinio pralaimėjo rezultatu 0:2, galutinis rungtynių rezultatas – 5:1 „Alyčio“ naudai. Garbės įvartį mūsų ekipai, likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos, pelnė Antanas Tautvydas.
Paskutines antrojo rato rungtynes mūsų futbolininkai žais šeštadienį Šilutėje su vietos „Šilute“. Pastaroji ekipa su 28 taškais užima pirmąją vietą lygoje, o mažeikiškiai, kurių sąskaitoje keturiolika taškų, yra penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

STALO TENISAS
Vilniuje vyko aštuntųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių stalo teniso pirmenybės, kuriose kovojo trys Mažeikių atstovai.
Geriausiai iš jų sekėsi sportininkų nuo 19 iki 29 metų amžiaus grupėje žaidusiam Tonetui Domeikai: mažeikiškis tik finale rezultatu 2:3 turėjo pripažinti mūsų mieste sportininko karjerą pradėjusio, dabar Šilutei atstovaujančio Valdo Martinkaus pranašumą.
Netoli prizininkų sportininkų nuo 16 iki 18 metų grupėje buvo ir Toneto brolis Arnoldas. Mažeikiškis iškovojo ketvirtąją vietą.
Trečiasis mūsų sportininkas Marius Bučys užėmė septintąją vietą.