SPORTO KALEIDOSKOPAS

KREPŠINIS
Savaitgalį Nacionalinės krepšinio lygos antrajame etape reprezentacinė Mažeikių krepšinio komanda susitiko su dvi paskutines vietas stipriausių ekipų aštuntuke užimančiomis komandomis ir šventė dvi pergales.

Mažeikiuose penktadienį svečiavosi septintąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantis Klaipėdos „Nafta-Universitetas“. Gal tik pirmajame kėlinuke svečiai dar priešinosi susikaupusiai ir drausmingai žaidusiai mažeikiškių ekipai: jį mūsiškiai laimėjo rezultatu 20:14. Po trumpos pertraukos antrajame kėlinyje mūsų krepšininkai pasiūlė greitą tempą, kurio varžovai neatlaikė ir po dviejų kėlinių mažeikiškiai pirmavo jau 37:23. Trečiajame ir ketvirtajame kėlinukuose skirtumas augo mūsų ekipos naudai, aikštelėje pabuvo visi mūsų ekipoje registruoti žaidėjai, o pergalė iškovota rezultatu 79:57.
Šeštadienį mūsų ekipa svečiavosi aštuntuko pabaigoje esančio Vilniaus „Perlo-MRU“ aikštelėje. Po pirmojo kėlinio mažeikiškiai pirmavo 19:14, po dviejų kėlinių jų persvara siekė tik tris taškus. Po ilgosios pertraukos mažeikiškiai iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir nugalėjo rezultatu 70:58.
Rezultatyviausias savo rungtynes sužaidė mūsų centras Vitalijus Lukša, kuris pelnė 20 taškų, po jo rikiavosi abu mūsų ekipos amerikiečiai – B. Harisonas pelnė 13 taškų, J. Warenas – vienu mažiau.
Šį penktadienį trečiąją vietą užimantys mažeikiškiai (21 pergalė ir 11 pralaimėjimų) namuose susikaus su jiems ant kulnų lipančia Pakruojo „Meresta“ (20 pergalių ir 12 pralaimėjimų), o išvykoje šeštadienį žais su antroje vietoje esančiu „KK Radviliškiu“ (23 pergalės ir 9 pralaimėjimai).

STALO TENISAS
Savaitgalį dvejose varžybose rungtyniavo ir mažeikiškiai stalo tenisininkai. Šeštadienį Šiauliuose vyko eilinis šalies stalo teniso komandinių pirmenybių turas, o sekmadienį Panevėžyje buvo žaidžiamas Lietuvos stalo teniso taurės trečiasis etapas.
Aukščiausioje lygoje rungtyniaujantis Mažeikių „Vijurkas“ Šiauliuose vykusiame ture vienodais rezultatais 5:0 privertė pasiduoti vietos „Kaslitą“ ir Kelmės „STK Grankurą“. Tuo tarpu antroji „Vijurko“ komanda prieš tas pačias komandas patyrė pralaimėjimus tokiu pat rezultatu – 2:5.
Mieste prie Nevėžio vykusiame taurės trečiajame etape antrąją vietą iškovojo Arnoldas Domeika, kuris finalinėje kovoje rezultatu 2:3 nusileido Gintautui Juchnai iš Vilniaus. Marius Bučys ir Tonetas Domeika pateko į etapo stipriausių sportininkų aštuntuką.
Ketvirtasis taurės etapas, po kurio paaiškės aštuoni stalo tenisininkai, finale kovosiantys dėl Lietuvos stalo teniso taurės, vyks balandžio 2-ąją Panevėžyje. Kelialapį į finalą jau yra iškovojęs Arnoldas, nedaug iki jo trūksta ir praėjusių metų šalies taurės laimėtojui Mariui.
Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka.: Klaipėdiečiai „Mažeikiams“ bandė priešintis tik pirmajame kėlinuke. Su kamuoliu – J. Warenas.