Sporto kaleidoskopas

STALO TENISAS
Vilniuje vyko Lietuvos stalo teniso federacijos taurės varžybų finalas, kuriame varžėsi per keturis etapus daugiausiai taškų surinkę stalo tenisininkai – vyrai ir moterys. Tarp šešiolikos žaidėjų rungtyniavo ir trys mūsų miesto atstovai.
Moterų grupėje keturios sportininkės surinko vienodai taškų ir pasidalijo ketvirta–aštunta vietomis, tarp jų – ir mažeikiškė Martyna Sidabraitė. Vyrų grupėje tik žingsnio iki antrosios Lietuvos stalo teniso taurės pritrūko mažeikiškiui Mariui Bučiui – lemiamoje dvikovoje penktame sete jis pranoko vilnietį Audrių Kačerauską rezultatu 9:6, tačiau lemiamų taškų nepelnė ir pralaimėjo susitikimą rezultatu 2:3. Tai lėmė, kad vilnietis iškovojo šalies taurę, o mažeikiškis liko antras. Praėjusį sezoną Marius buvo tapęs šalies taurės laimėtoju. Kitas mūsų miesto atstovas – Arnoldas Domeika, šiose varžybose liko penktas.
Po šių varžybų paskelbta šalies stalo teniso rinktinės sudėtis: šie sportininkai gegužės 8–15 dienomis dalyvaus Roterdame vyksiančiame pasaulio stalo teniso čempionate. Mūsų šaliai šiame pagrindiniame stalo tenisininkų forume atstovaus Marius Bučys ir Arnoldas Domeika.

FUTBOLAS
Savaitgalį vykusiame Lietuvos futbolo A lygos ture Alytuje nesėkmingai sužaidė „Mažeikiai“: mūsų ekipa rezultatu 0:2 nusileido vietos „Dainavai“.
Pasak komandos vadovo Aldaro Pupliausko, mažeikiškiai gerą žaidimą demonstravo tik pirmąsias dešimt minučių, po to iniciatyvą perėmė aikštės šeimininkai, kurie per abu kėlinius pelnė po vieną įvartį.
Vienintelę progą pelnyti garbės įvartį mūsų ekipa turėjo tik paskutinę rungtynių minutę, bet Mindaugo Grušausko smūgį atrėmė varžovų virpstas, o kamuolys nusileido ant vartų linijos ir jos nekirto.
Po šios nesėkmės mažeikiškiai tarp dvylikos ekipų nusileido į dešimtąją vietą ir lenkia tik „Klaipėdos“ ir „FBK Kauno“ ekipas. Su šia komanda mūsų futbolininkai žais Mažeikių centriniame stadione, rungtynės vyks šeštadienį šešioliktą valandą.