Sporto kaleidoskopas

KREPŠINIS
NKL. Savaitgalį dvejas rungtynes su turnyrinės lentelės apačioje esančiomis ekipomis Nacionalinėje krepšinio lygoje žaidė „Mažeikių“ krepšininkai. Abejose varžybose varžovai negalėjo deramai pasipriešinti mažeikiškiams: Kauno „Aisčiai-Artransa“, kurie šiuo metu užima septynioliktąją vietą, namuose turėjo pripažinti mūsų ekipos pranašumą rezultatu 73:100 (20:21; 41:51; 53:73), o Anykščių „Puntukas“ mūsų ekipai nusileido rezultatu 71:88 (17:31; 29:52; 73:46).


Rungtynėse Kaune mūsų ekipai 21 tašką pelnė Marijus Norkus, 15 (trys taiklūs tritaškiai metimai iš tiek pat mestų ) taškų – Lauryno Jacevičiaus sąskaitoje, 14 taškų įmetė Karolis Marcinkevičius. Rungtynėse „Ventos“ vidurinės mokyklos sporto salėje su 21 pelnytu tašku (trys tritaškiai iš tiek pat galimų) rezultatyviausias vėl buvo M. Norkus, 13 taškų – Pauliaus Budreckio sąskaitoje, vienu mažiau įmetė Mindaugas Tamušauskas, kuris pataikė keturis tritaškius metimus iš tiek pat mestų.
Pasak ekipos stratego Aloyzo Rudžio, Kaune tik kiek sunkiau sekėsi žaisti pirmąjį kėlinį, vėliau žaidėjai įsivažiavo ir nepaliko jokių vilčių varžovams.
„Rungtyniavo visi dešimt žaidėjų, visi pelnė taškus, kai kurie buvo bandomi ne savo pozicijose. Tuo tarpu su anykštėnais jau nuo pradžių išsiveržėme į priekį, vienu metu skirtumas šoktelėjo net iki trisdešimties taškų, tada leidome į aikštelę tuos žaidėjus, kurie rečiau joje pasirodo“, – „Santarvei“ sakė A. Rudys.
Penktadienį mūsų rajono sirgalių laukia ypač įdomi dvikova: „Ventos“ vidurinės mokyklos sporto salėje mažeikiškius, kurie yra iškovoję 21 pergalę, patyrę keturis pralaimėjimus ir yra trečioje vietoje, egzaminuos pirmenybių lyderė Utenos „Juventa LKSK“, kuri yra iškovojusi 23 pergales ir patyrusi tik du pralaimėjimus. Šeštadienį mūsų ekipa žais išvykoje su keturioliktoje vietoje esančia „Šilute“.
ŽKL. Penktadienį atnaujintos Žemaitijos krepšinio lygos čempionato kovos. Mažeikių „Venta“ žaidė Telšiuose su vietos „Grifu“. Rungtynėse intrigos nebuvo: antroje vietoje esantys mažeikiškiai rezultatu 108:74 sutrypė varžovus.
Mūsų ekipai 22 taškus įmetė Donatas Razulis, 17 į savo sąskaitą įsirašė Vaidas Baltmiškis, po 12 – Dovydas Taujenis ir Remigijus Viskontas.

STALO TENISAS
Mažeikiuose savaitgalį vyko dvejos stalo teniso varžybos: šalies septyniolikmečių komandinių pirmenybių finalas bei Lietuvos stalo teniso taurės antrasis etapas.
Į Lietuvos septyniolikmečių komandinių varžybų finalą susirinko aštuonios stipriausios šalies ekipos. Mūsų miesto garbę gynė Arnoldas Domeika, Algirdas Sriubas, Gediminas Kupliauskas ir Martynas Kekys. Mažeikiškiams šįkart fortūna buvo nepalanki: lemiamoje dvikovoje dėl šalies čempionų vardų jie rezultatu 2:3 turėjo pripažinti Panevėžio bendraamžių pranašumą ir iškovojo sidabro apdovanojimus.
Lietuvos stalo teniso taurės antrajame etape į kovą stojo apie pusšimtis stalo tenisininkų, tarp kurių buvo ir keturi mažeikiškiai. Visi jie užėmė vietas pirmajame stipriausiųjų sportininkų aštuntuke.
Dėl trečios ketvirtos vietų kovojo Valdas Martinkus ir Tonetas Domeika. Stipresnis šįkart buvo Valdas, nugalėjęs jaunesnį varžovą rezultatu 3:2. Penktąją vietą etape iškovojo Arnoldas Domeika, Marius Bučys liko aštuntas.
Taurės turnyre iš viso žaidžiama keturiais etapais, po kurių stipriausi aštuoni žaidėjai kovoja dėl garbingo apdovanojimo – šalies stalo teniso taurės.
Jono STRAZDAUSKO nuotr.: Po 25-erių sužaistų rungtynių „Mažeikiai“ turnyrinėje lentelėje užima 3-iąją vietą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto