Sporto kaleidoskopas

Nuotrauka iš klubo archyvo

Futbolas

[nggallery id=256 template=caption]Mažeikiuose dvi dienas vyko dešimties aštuonmečių futbolininkų komandų turnyras rajono Sporto mokyklos taurei laimėti. Be trijų Latvijos bei komandų iš aplinkinių rajonų, turnyre varžėsi ir trys ekipos iš Mažeikių – dvi Sporto mokyklos bei „FK Atmosfera“.
Sėkmė pogrupio varžybose lydėjo pirmąją Mažeikių sporto mokyklos komandą, kurią treniruoja Algirdas Mika – ji palaužė Siguldos (5:1), „FK Atmosferos“ (3:1), Gargždų „Bangos-2“ (4:0) bei Telšių SRC (7:2) sportininkus.
Finalinėje dvikovoje jaunieji mažeikiškiai nepaliko jokių šansų Gargždų „Bangos“ pirmajai ekipai, įveikė ją rezultatu 6:1 ir iškovojo turnyro nugalėtojų taurę. Kovoje dėl penktosios vietos mūsų miesto Sporto mokyklos antroji ekipa per pagrindinį laiką sužaidė lygiosiomis 1:1 su jaunaisiais „FK Atmosfera“ futbolininkais, o baudinių serijoje buvo stipresni ir liko penkti.
Geriausiu turnyro žaidėju pripažintas mažeikiškis Gvidas Gineitis. Geriausias pirmojoje Mažeikių SM ekipoje buvo Dovydas Keršis, antrojoje – Mantas Daubaris.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Smiginis

Rygoje vyko pasaulio reitingo smiginio turnyras – atvirasis Latvijos smiginio čempionatas „Latvia Open 2012“. Sėkmingai jame pasirodė mūsų šalies smiginio lyderis mažeikiškis Arūnas Čiplys – tarp aštuoniasdešimt septynių dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Rusijos, Norvegijos ir Škotijos jis buvo pirmas.
Ketvirtfinalyje mažeikiškis privertė pasiduoti Suomijos atstovą, pusfinalyje atsirevanšavo už pralaimėjimą Baltijos taurės varžybose lietuviui Tomui Šakiui, o finale po atkaklios kovos rezultatu 6:4 nugalėjo pajėgiausią Latvijos žaidėją Madarą Razmą.
Arūnui tai buvo jau antroji pergalė atvirose Latvijos pirmenybėse: prieš ketverius metus jis triumfavo, o prieš porą metų pelnė bronzos apdovanojimą.
Gruodžio pirmosiomis dienomis Taline vyks atvirasis Estijos čempionatas „Estonia Open 2012“, o gruodžio antrąjį savaitgalį Vydmantuose šios sporto šakos mėgėjai rungtyniaus Lietuvos čempionate.