Sporto mėgėjų dėmesį kaustys „EURO 2024“

Futbolo mėgėjų dėmesys nuo penktadienio visam mėnesiui nukryps į Vokietiją – dešimtyje šios šalies miestų vyks Europos futbolo čempionatas.
Mažeikiškių futbolo trenerių klausėme: kurių komandų pasirodymus jie stebės, ko tikisi iš čempionato, į ką atkreipti dėmesį pataria transliacijas stebėsiantiems savo auklėtiniams ir kas šiose pirmenybėse yra pašnekovų favoritai?

});

„Staigmenų tikrai bus, čempionai pasikeis“

FK „Atmosfera“ treneris Antanas BULOŠAS:
Su didžiuliu dėmesiu visada stebiu Olandijos rinktinės žaidimą, o dažniausiai žiūriu pradiniame čempionato etape vadinamųjų silpnesnių komandų, ne favoritų, žaidimą ir jas palaikau, nes taip įdomiau stebėti čempionatą. Nors iš tikrųjų nebėra, kaip anksčiau, silpnesnių ekipų, visos šalys dabar moka žaisti futbolą ir rezultatai nenuspėjami.
Iš čempionato tikiuosi kuo daugiau įvarčių, nes pastaruoju metu jų mažėja, dominuoja gynybinis futbolas, kur svarbiausia yra „neprasileisti“ į savo vartus įmušus vieną įvartį.

Savo auklėtiniams patariau...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto