Sporto mokykla išrinko geriausių mokinių dešimtuką

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Ilgametei tradicijai pandemija nesukliudė – metams baigiantis, Mažeikių sporto mokykla pagerbė geriausius ir perspektyviausius auklėtinius.
Iki praėjusių metų Sporto mokykloje geriausiųjų pagerbimas buvo įsimintina šventė, kai sportininkai susiburdavo draugėn, pabendraudavo, juos aplankydavo Kalėdų Senelis.
„Pernai šios tradicijos, atsižvelgdami į pandemiją, atsisakėme. To paties principo laikėmės ir šiais metais – trenerių apklausą vykdėme nuotoliniu būdu. Geriausieji ir perspektyviausieji buvo apdovanoti treniruotėse, kad dalyvautų kuo mažiau žmonių, todėl ir bendros nuotraukos atminimui nebus“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių sporto mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius.
Sporto mokykloje kultivuojamos šešios sporto šakos: krepšinis, futbolas, stalo tenisas, plaukimas, lengvoji atletika ir tinklinis. Tik pastarosios sporto šakos atstovai nebuvo pagerbti tarp geriausiųjų – tinklinis propaguojamos antrus metus, dėl pandemijos suvaržymų dažniausiai buvo dirbama nuotoliniu būdu, varžybose nedalyvauta, tad tinklininkai tarp geriausiųjų kol kas nepateko.
Mokyklos direktorius pasidžiaugė, kad, nepaisant suvaržymų ir didesnių saugumo reikalavimų, kitų sporto šakų auklėtiniai vyko į visas varžybas. Treniruočių procesas taip pat nebuvo ilgam sustojęs.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

2021-ųjų geriausių sportininkų dešimtuko nuotrauka tradiciškai įteikta kiekvienam iš jų. Nuotr. iš Sporto mokyklos archyvo


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto