Sporto mokykla pagerbė geriausius mokinius

Bendrai nuotraukai stojo ir geriausiais, ir perspektyviausiais pripažinti sportininkai bei jų treneriai. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Aštuonioliktą kartą Mažeikių sporto mokykla tradiciškai pagerbė savo dešimt geriausių sportininkų, kurie visus metus negailėjo jėgų treniruotėse ir varžybose, savo trenerius, tėvelius, sirgalius džiugino puikiomis pergalėmis.

Mažeikių sporto mokyklą lanko beveik 400 vaikų, kurie mokosi krepšinio, futbolo, stalo teniso, lengvosios atletikos ir plaukimo pagrindų arba tobulina meistriškumą.
Mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius 2017-uosius vadina neblogais metais. Ir vardija:
Vlado Šulco treniruojami 15-mečiai tapo šalies ir Baltijos berniukų čempionais, jų lyderis Edgaras Preibys savo amžiaus grupėje laimėjo Lietuvos krepšinio vienas prieš vieną „Sprite“ turnyrą, jis ir jo komandos draugai Jokūbas Rubinas bei Kasparas Bružas yra šalies krepšinio rinktinės kandidatai.
Tiek berniukų, tiek mergaičių stalo teniso komandos tapo nugalėtojomis rajonų grupėse, turi  galimybių 2018 metais varžytis dėl medalių su miestų komandomis.
Martynas Balsys tapo Lietuvos moksleivių kroso antros vietos laimėtoju, penkta vieta, kurią Lietuvos jaunučių plaukimo pirmenybėse iškovojo Tomas Vitkevičius, – taip pat geras pasiekimas.
Nors Sporto mokykloje yra tik pačių jauniausių futbolininkų grupės, tačiau ir jie turi kuo pasigirti – 11-mečiai pateko į Lietuvos futbolo septyni prieš septynis per puse aikštės finalo ketverto varžybas, užimta ketvirta vieta tarp didžiųjų šalies miestų.
Plačiau – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto