Sporto mokykloje pagerbti geriausieji sportininkai

Po apdovanojimų ceremonijos bendrai nuotraukai stojo treneriai ir auklėtiniai. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Jau devynioliktąjį kartą Mažeikių sporto mokykloje švenčių išvakarėse pagerbti geriausieji besibaigiančių 2018 metų sportininkai. Neužmiršti ir perspektyviausi mokyklos auklėtiniai.

Apdovanoti geriausieji

Į šių metų geriausių sportininkų dešimtuką pateko net penki sportininkai, kurie tarp geriausiųjų buvo paminėti ir praėjusiais metais – tai Vlado Šulco auklėtiniai krepšininkai Jokūbas Rubinas ir Edgaras Preibys, stalo teniso trenerio Raimondo Jackevičiaus išugdytos Amelija Nicytė ir Rusnė Vasarytė bei Jolantos Kriaučiūnienės treniruojamas lengvaatletis Martynas Balsys.
Be jų, į dešimtuką pateko stalo tenisininkas Lukas Frejeris, krepšininkas, Renatos Martinkienės auklėtinis Algimantas Uščinas, Vidmanto Berčio treniruojamas krepšininkas Lukas Valantinas bei plaukimo trenerių Linos Beresnevičienės ir Jurijaus Stekolnikovo auklėtiniai Tomas Vitkevičius ir Deividas Jonuškis.
Padėkos raštais už aktyvią sportinę veiklą pažymėti perspektyviausi futbolininkai Ailandas Alonderis, Matas Jankauskas ir Dominykas Tarasovas, plaukikai Akmėja Mažrimaitė, Gerardas Daubaris ir Vakaris Kryževičius, krepšininkai Gvidas Gricius, Dominykas Daubaris bei lengvosios atletikos atstovai Austėja Milevičiūtė ir Aurėja Bulošaitė.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto