Sporto mokykloje tradiciškai pagerbti geriausieji

Geriausi mokyklos sportininkai, jų treneriai ir mokyklos vadovai po apdovanojimų ceremonijos. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

Jau penkioliktąjį kartą rajono Sporto mokykla išrenka geriausių savo sportininkų dešimtuką.

Daugiausia – krepšininkų ir futbolininkų

Pirmą kartą jaunųjų sportininkų dešimtuke nėra nė vienos merginos, dominuoja krepšininkai ir futbolininkai.
Į dešimtuką jau kelerius metus iš eilės patenka Vidmanto Berčio treniruojami krepšininkai: Lukas Martinkus, jau debiutavęs reprezentacinėje vyrų komandoje, šešiolikmečių komandos, Lietuvos moksleivių krepšinio lygos savo amžiaus grupėje praėjusį sezoną užėmusios ketvirtąją vietą, lyderiai Edvinas Rupkus bei Rokas Zibertas. Pirmą kartą dešimtuke įrašyta Aloyzo Rudžio auklėtinio keturiolikmečio Domanto Tiškos pavardė – vaikinas buvo vienas iš komandos, laimėjusios LMKL antrojo diviziono sidabro medalius, lyderių.
Dešimtuke taip pat paminėti net trys futbolo trenerio Nerijaus Gudaičio auklėtiniai – Dominykas Andriekus, Gytis Laniauskas ir Benjaminas Kleinas. Šie vaikinai, rungtyniaudami su metais vyresniais varžovais, kartu su komanda Lietuvos sporto mokyklų pirmojo diviziono varžybose iškovojo trečiąją vietą.
Į dešimtuką taip pat pateko vyrų stalo teniso lygose jau žaidžiantis Raimondo Jackevičiaus auklėtinis Lukas Daukšas, perspektyvus kroso bėgikas Justas Vasiliauskas (trenerė Jolanta Kriaučiūnienė) bei plaukikas Rokas Vitkevičius (vaikiną treniruoja Lina Beresnevičienė), savo amžiaus grupėje užėmęs aštuntąją vietą.

Pagerbti vakaronėje

Geriausi sportininkai buvo apdovanoti Sporto mokyklos įsteigtais prizais, pavaišinti bendrovės „Ingman ledai“ produkcija, jiems surengta vakaronė.
„Praėję metai mokyklai buvo gana sėkmingi – Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje tarp rajonų užėmėme antrąją vietą, futbolininkai nudžiugino bronzos medaliais, atsigauna stalo teniso jaunoji kartą – mergaitės tarp rajonų tapo čempionėmis, berniukai užėmė penktąją vietą. Mokyklos auklėtinis Tomas Pačeržinskas Lietuvos plaukimo čempionate pagerino penkiasdešimties metrų jaunučių plaukimo nugara šalies rekordą“, – auklėtinių pasiekimais džiaugėsi mokyklos direktorius Algirdas Pocevičius.
Šešiolikmečiai krepšininkai jau garsina Mažeikių vardą ir už Lietuvos ribų – ši vaikinų komanda rungtyniauja Šiaurės Europos jaunimo lygoje, kurios vienas iš turų sausio viduryje vyks Latvijoje.

One Reply to “Sporto mokykloje tradiciškai pagerbti geriausieji”

  1. neapgalvota - neetiska parašė:

    Kodel santarve deda tokias nuotraukas, is kuriu bus saipomasi?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto