Sporto mokyklos plaukikas prizą iškovojo visiems mažeikiškiams

Kasparas Stonkus distancijoje nusileido tik pajūrio miestų atstovams. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Bet kuris mažeikiškis, apsilankęs netoli Palangos esančiame poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“, gaus dvidešimties procentų nuolaidą. Tokį prizą čia vykusiose varžybose Mažeikiams laimėjo mūsų savivaldybės atstovas Kasparas Stonkus.

Į draugiškas plaukimo varžybas rudens taurei laimėti „Plauk už miestą 2017“ buvo kviečiami visų šalies miestų ir rajonų savivaldybių atstovai. Rungtis dėl taurės ir organizatorių prizų pasiryžo Neringos, Klaipėdos, Palangos miestų ir Jonavos, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Plungės bei Šilutės rajonų savivaldybės.
Kiekvieno miesto ar rajono atstovas varžydamasis įveikė 50 metrų distanciją laisvuoju stiliumi.
Šioje distancijoje triumfavo Neringos savivaldybės plaukikas, antras finišavo klaipėdietis.
Mūsų rajono atstovas, plaukimo trenerės Linos Beresnevičienės auklėtinis K. Stonkus, 50 metrų įveikęs per 28,47 sekundės ir mažiau nei dviem sekundėmis atsilikęs nuo nugalėtojo, užėmė trečią vietą.
„Šios varžybos vyksta jau trečią kartą, mes dalyvavome pirmąsyk. Norėdami, kad visi mažeikiškiai, iki gruodžio 20-osios pateikę dokumentus su nurodyta gyvenamąja vieta, komplekso paslaugomis pasinaudotų su nuolaida, startuoti pasiuntėme septyniolikmetį Kasparą, kuris yra vienas geriausių mūsų jaunųjų plaukikų. Džiaugiamės, kad jis neapvylė“, – „Santarvei“ sakė Mažeikių sporto mokyklos direktoriaus pavaduotoja Renata Martinkienė.

2 Atsakymai į “Sporto mokyklos plaukikas prizą iškovojo visiems mažeikiškiams”