Sporto šventės jubiliejų sediškiai šventė ne tik aikštyne

Autoriaus nuotrauka

Tradicinės sporto šventės Sedoje rengėjai šį kartą neapsiribojo vien sportinėmis varžybomis – sediškius bei miestelio svečius linksmino ir meno kolektyvai.

Dar praėjusių metų rugsėjį, kai vyko devynioliktoji sporto šventė „Seda 2016“, jos organizatorius Ričardas Zoza sakė, kad dvidešimtoji sporto šventė bus įspūdingesnė – planuojama pakviesti koncertuoti ir meno kolektyvus.
Pažadas buvo išpildytas – praėjusį šeštadienį Sedos sporto komplekso aikštyne nuo ankstyvo ryto virė futbolo ir krepšinio aistros, o vakarėjant sediškius ir miestelio svečius linksmino muzikantai.
„Kiekvienais metais stengiamės surengti ką nors naujo – aštuonioliktoje šventėje varžėsi komandos iš keturių rajonų, šiemet subūrėme net šešias komandas, tačiau tik viena jų buvo iš mūsų senų draugų ir partnerių – Skuodo, kitose žaidė vien mūsų rajono atstovai“, – pasakojo R. Zoza.
Svečiai iš kaimyninio rajono išsivežė pagrindinį futbolo turnyro prizą – finalinėje kovoje po nulinių lygiųjų vyko baudinių serija, kurioje skuodiškiai rezultatu 5:4 įveikė „Sedulos“ futbolininkus. Trečiąją vietą iškovojo „Balsiai“, rezultatu 1:0 įveikę „Impulso“ futbolininkus. Turnyre taip pat  varžėsi „SC Olimpo“ ir Tirkšlių ekipos.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

One Reply to “Sporto šventės jubiliejų sediškiai šventė ne tik aikštyne”

  1. Dalyvis parašė:

    Ponas Zoza, kad sventeje varzesi ne tik futbolininkai, bet ir krepsininkai, tad manau derejo prisiminti ir juos .Lietuvos religija ne futbolas .O krepsinio varzybos buvo labai grazios ir atkaklios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto