Sporto taryba pritarė Sporto ir pramogų centro statybai

Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės administracijos archyvo

Praėjusią savaitę posėdžiavusiai Sporto tarybai jos pirmininkė, vicemerė Sigutė Bernotienė pristatė informaciją, susijusią su Sporto ir pramogų centro statyba. Nors vicemerė pripažino, kad ne į visus klausimus ji gali atsakyti, tačiau pritarimo dėl šio projekto iš Sporto tarybos sulaukė. Jos nariams, nors kai kurie ir pasigedo daugiau informacijos, tiko ir objektui parinkta vieta, ir kuklesnis nei anksčiau planuotas statyti sporto objektas.

„Santarvė“ jau rašė apie aistras, kylančias dėl Sporto ir pramogų centro statybos. Sprendimo projektas dėl šio objekto buvo pristatytas Savivaldybės tarybai, jos komitetams, jis dar kartą bus svarstomas komitetų posėdžiuose, o tada galutinį žodį tars Taryba.
Kad toks objektas Mažeikiams būtinas, sutinka visi politikai, tačiau nesutariama dėl kitų dalykų. Aistros verda dėl pakeisto projekto, jam parinktos kitos vietos, dėl didelės kainos ir paties finansavimo neapibrėžtumo.

Kadangi viešojoje erdvėje apie Savivaldybės planus statyti Sporto ir pramogų centrą sklando įvairių nuomonių, pasisakymų, vicemerė S. Bernotienė Sporto tarybai panoro pateikti tikslesnę informaciją ir paaiškinti, kodėl būtent šio objekto statyba perkelta į kitą vietą – šalia centrinio stadiono vakarinės tribūnos.

Savivaldybė yra pateikusi Kultūros ir sporto departamentui projektą dėl stadiono sutvarkymo. Paraiška teikiama jau trečią kartą, du kartus ji buvo atmesta, pateko į rezervą. Tačiau neprarandama vilties, kad šiemet pavyks gauti finansavimą.
Vicemerės teigimu, šalia stadiono statomas Sporto ir pramogų centras – tai galimybė efektyviai  išnaudoti stadioną ir neužstatytą teritoriją šalia: salės ir lauko sporto erdvės būtų vienoje vietoje,  stadione sportuojantys asmenys galėtų naudotis Sporto ir pramogų centro pagalbinėmis patalpomis.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

18 Atsakymų į “Sporto taryba pritarė Sporto ir pramogų centro statybai”

 1. Zaratustra parašė:

  Praeitas projektas buvo grazus, su pilnu ispildymu, t.y sporto salemis, restoranu ir t.t.. kainavo 13 mln. Sita skarbonke, kuri pavaizduota – 10 mln. Tai gali vykt tik siurealizme arba Mazeikiuose. Sitie zodziai jau seniai tape sinonimais musuose

 2. demokratija parašė:

  užtat poniutės iš savivaldybės su valdiškom mašinom į servisus varo

 3. Tomas parašė:

  Vadovai mūsų kaip ruskyne, vis apie šviesų rytojų. Prieš tai meru buvęs klaunas gi net ir dviračių tako iki Palangos idėja stūmė. Ir klasteriai ir LEZai pas mus kažkada bus. Bart….vičiaus garbės žodis…..

 4. nepartinis parašė:

  P. Guerrero, po komentarų po laiko liepėt išvežioti Savivaldybės biudžeto lėšomis pirktas priemones darželiams, ar visas? Jei Jūs organizuojate ale projektą (iš mūsų pinigų), tai ir išvežiokite priemones, paveiksluokite viešinimui, o ne liepkite kitiems tai daryti, pati, mūsų nuomone ir ne tik mūsų, sėdėdama, o iš tikrųjų kažin ar eidama į darbą. Kodėl Sporto mokyklos darbuotojai savo sąskaita turėjo rengti treniruotes ir važiuoti savo mašinomis, naudoti kurą ir laiką įgyvendindami jūsų priešrinkimes vizijas (čia, aišku, SM direktorius plaukia kaip š., visiems lįsdamas in subinę?) Visi biudžetininkai subinlaižiai, nes bijo savivaldybės tarnautojų. Ponia S. Bernotienė kuruoja, tai viskas tuo pasakyta, matant, kaip skirstomos lėšos, vadovaujasi nuostatais. Mūsų nuomone, čia toks lygis. Tik kažkaip partijom kvepia… Galit paduoti į teismą – įrodymų sočiai – toks Jūsų lygis.

  1. Vidas parašė:

   Įrodymus siųsti [email protected] aš ją paduosiu į teismą.

 5. klasteris, LEZ ir kiti kaimiečių ekonominiai nuotykiai parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar tokių projektų??? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?

  1. Adomas parašė:

   Gal jau nebeprojektuokit ir nebestatykit…
   Privatus verslas jau baigia statyti puikų ir ergonomišką sporto kompleksą!
   Kodėl miesto valdžia vis „gauna į kaulus“ nuo aplinkinių miestų ir miestelių, įgyvendinant praktiškai projektines statybas,- kažkoks virusas gal ten veši?!?

 6. Putramentas parašė:

  Nesvarbu kas darys ar nedarys kažką vistiek bus blogai,visada blogai ir gerai niekada nebus :))

 7. Janina parašė:

  Statykite jūs ką norit,o mums,vyresniems žmonėms kur žiemą paspotuot ,pasitampyt?Sutvarkykit prašau senąją sporto salė už vandens bokšto, už mažosios Norfeles,būsim labai dėkingi.

  1. Giedrius parašė:

   Ten juk privatus pastatas, o jūs savivaldybei siūlot jį tvarkyti… nebe sovietmetis, ponia. Naujoje santvarkoje 30 metų gyvename.

 8. Sportininkas parašė:

  Mažeikiuose ,kai visada niekas nesigauna iš karto,nes kažkam tie pakeitimai šildo

 9. Anonimas parašė:

  Mažeikiuose ,kai visada niekas nesigauna iš karto,nes kažkam tie pakeitimai šildo

 10. Broniuks parašė:

  O kur kryzius? Kaip be jo?

 11. Juokinga parašė:

  Gaunasi eilinis pišššas iš tokio gražaus buvusio projekto… Ar pamenat, koks fontano projektas laimėjo konkursą Naftininkų gatvės pabaigoje, ir koks gargaras dabar ten stovi??? O skeit parko parodija- ar negėda mūsų valdžiažmogiams??? Dabar Mažeikiai vietoj sporto ir pramogų komplekso, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir puoštų miestą, turės eilinę būdą…su kuo visus ir sveikinu…

 12. biudžeto lėšomis ką nori daro parašė:

  Kokį ale projektą „Oranžinio kamuolio vajus Mažeikiuose“ darželiuose organizavo sporto specialistė R.Guerrero? Paraišką pateikė, bet švietimo, mokslo ir sporto ministras 2022 m. kovo 21 d. įsakymu Nr. V-418 šiam projektui lėšų iš Sporto rėmimo fondo neskyrė. Kas paneigs, kad nesiruošia rinkimams? Su kieno palaiminimu visa tai vyksta? Vajus su darželinokais buvo įvykdytas, tada buvo pirktos priemonės projekto įgyvendinimui. Kaži iš ko nupirko? Kažkaip viskas antraip.

  1. tam krepšinio vajui gal parašė:

   2022 m. kovo 8 d. sutartis Nr. MS-66.pdf – ne tik krepšinio vajui? Ar viską atidavė darželiams? Be krepšinio, stalo tenisas, badmintonas, šaškės, futbolas, mėtymo lėkštės.
   Guerrrero sudarė sutartį http://www.cvpp.lt/index.php?option=com_vptpublic&task=sutartys&Itemid=109&filter_show=1&filter_limit=10&filter_authority=Ma%C5%BEeiki%C5%B3+rajono+savivaldyb%C4%97s+administracija&limitstart=60

 13. Stasys parašė:

  Ilgai dar mažeikiečiai žiūrės į šituos pirmo kurso architektūros studento brėžinius? Kur projekto pristatymas, kur derinimas bus visuomene, kur vizualizacijos? Fiasko kažkoks. Mažeikių stiliumi. Na išlįskim iš tos provincijos pagaliau.

 14. manau kad išdūrė eilinį kartą parašė:

  Tvarka ir teisingumas? Niekas nepaneigė Vyniauto žodžių, pasakytų per tarybos posėdį, kad 10 milijonų kainuos. Tai kur čia kuklesnis objektas? Anas irgi kažkiek panašiai kainavo, bet dar sumokėjo ir rinko gražiausią projektą, buvo techninis projektas padarytas – irgi pinigai ir laikas. Dabar naują techninį projektą reikės rengti, komunikacijų nėra, nebent buvęs seimo narys greit prasisuktų su savo verslininkais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto