Sporto klubų ir Savivaldybės atstovų pasitarime – apie maistpinigius, remontus ir aikšteles

Autorės nuotr.

Praėjusią savaitę į darbinį posėdį susirinko Mažeikių rajono savivaldybės Sporto tarybos nariai, sporto klubų atstovai. Kartu su Savivaldybės vadovais buvo aptartos su rajono sportiniu gyvenimu susijusios problemos.

Pasitarimo metu buvo kalbėta apie maistpinigių mokėjimą sportinių švenčių ir varžybų dalyviams. Mažeikių rajono savivaldybės administracijos vadovams išsiaiškinus, kad iki šiol maistpinigiai buvo sumokami grynaisiais pinigais, be numatytos šių išmokų tvarkos, buvo sustabdytas pinigų mokėjimas. Dėl šios priežasties sustabdytas pasirengimas kai kurioms varžyboms.
Pasitarime buvo kalbama apie tai, kad varžybų rengėjai nebežino, kaip elgtis: ar jiems kviesti sportininkus į varžybas.
Sporto klubų atstovų teigimu, neaišku ir tai, ar mažeikiškiai sportininkai gali važiuoti į varžybas, nors yra numatyta dalyvauti ne vienose pirmenybėse.
Maistpinigių išmokėjimo grynaisiais pinigais teisėtumą šiuo metu tiria Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Centralizuotas vidaus audito skyrius.
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė, kuruojanti sporto klausimus rajone, Reda Guerrero informavo, kad reikiama maistpinigių išmokėjimo tvarka yra ruošiama ir kitą mėnesį turėtų būti parengta.

Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*