Spurganuose sudegė stogai, malkos ir kiaulės

Šeštadienį prieš pirmą valandą dienos Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje gautas signalas apie Tirkšlių seniūnijos Spurganų kaime kilusį gaisrą.
Nuvažiavę į vietą ugniagesiai gelbėtojai pamatė atvira liepsna degantį ūkinį pastatą: stogas jau buvo sukritęs. Ūkinio pastato sienos drėbtos moliu, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.
Mažeikių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio inspektorius Vaclovas Česnauskas „Santarvę“ informavo, kad per gaisrą sudegė ūkinio pastato bei prie šio pastato priblokuotos medinės malkinės stogai, išdegė perdanga, sudegė devynios kiaulės, apie 15 kubinių metrų malkų ir daugiau nei antra tiek apdegė.
Gaisrą užgesinti pasisekė tik pavakarę: kol šalia gaisravietės buvo tvenkinukas su vandeniu, viskas vyko sklandžiai, kai vanduo pasibaigė, jį atsivežti reikėjo iš toliau.
Ugniagesiams pasisekė išsaugoti netoli buvusią vasaros virtuvę ir priblokuotą prie jos garažą.
V. Česnauskas teigė įtariąs, kad gaisrą sukelti galėjo neatsargiai dirbantys žmonės.
„Santarvės“ inf.

One Reply to “Spurganuose sudegė stogai, malkos ir kiaulės”

  1. siferis parašė:

    Gaisras tikrai nemalonus dalykas. Pamenu kai mūsų tvartas buvo užsidegęs. Laiku pamatėm, bet gyvnuliu pirmiau vedėm iš jo, nei bandėm gesinti, tad nespėjome. Gerai kad sūnus su žmona prisidėjo prie naujojo stogo ir greitai galėjome atsatyti tvarto funkciją. Gerai, kad rado pigiau kur nupirkti reikiamų medžiagų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto