Starkių žūklė baigėsi baudomis 

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Noras sugauti kuo daugiau laimikio dviem mažeikiškiams žvejams kainavo brangiai – už žvejybos taisyklių pažeidimą jiems teks mokėti baudas.

Birželio 3-iosios vakarą, tik pasibaigus starkių žvejybos draudimui, būrys žvejų žūklavo Masčio ežere Telšiuose. Pagal mėgėjų žūklės taisykles, galima sužvejoti du starkius, o kitą šių žuvų laimikį privalu sugavus paleisti.

Vietos žvejų dėmesį patraukė du žvejoję vyrai, kurie traukė starkius. Jų sugautas šių žuvų kiekis viršijo pagal taisykles galimą, tačiau šio pertekliaus vyriškiai nesiruošė paleisti atgal į Masčio ežero vandenis. Prie jų priplaukę neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai išsiaiškino, kad taisyklių nepaisantys žvejai – mažeikiškiai. Juos inspektoriai palydėjo su laimikiu prie kranto, apie įvykį buvo pranešta skubios pagalbos telefonu 112.
Į įvykio vietą buvo išsiųsti tuo metu budėję Mažeikių aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnai. Jie suskaičiavo, kad vienas žvejys turėjo keturis, kitas – septynis starkius.

Po dvi teisėtai sugautas žuvis mažeikiškiams buvo palikta, o už viršytą skaičių jiems teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – per mėnesį vienam iš jų teks geranoriškai sumokėti 480 eurų, kitam – 1200 eurų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Starkių žūklė baigėsi baudomis ”

  1. Mesininkas parašė:

    Geras kliovas buvo :(

  2. As parašė:

    Gsila, kad valčių ir auto nekonfiskavo. O vardus ir pavardes visi žino. Pasižiūrėkit FB. Gėda sportininkų klubui, mest tokį narį visam lsikui lauksn

  3. Alvydas parašė:

    Turetumet paviesinti tuo zvejus niekadejus … kad visi miesto zvejai zinotu ju poziuri i zvejyba ir i pacia gamta..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto