Statybininkai balkone – pavojus aplinkiniams?

Mažeikiškė nufilmavo, kaip namą renovuojantys darbininkai statybų atliekas mėtė iš penktojo aukšto balkono.

Socialiniuose tinkluose išplito telefonu filmuotas vaizdelis, kuriame užfiksuoti Taikos gatvės 5-uoju numeriu pažymėtą daugiabutį renovuojantys darbininkai. Aplinkinių dėmesį statybininkai patraukė savo elgesiu – statybų atliekas jie metė iš penktojo aukšto balkono, nepaisydami, kad rizikuoja praeivių ir ypač vaikų saugumu.
Administracinės atsakomybės už darbo saugos pažeidimus „iniciatyvūs“ darbininkai veikiausiai išvengs. Atsakomybė tenka juos pasamdžiusiai bendrovei.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Statybininkai balkone – pavojus aplinkiniams?”

 1. xxx parašė:

  del tu renovaciju grynas akiu dumimas gyventojams. Garbu saugos specialistai pasirodo tik priduodant objekta, darbininkai is darbo birzos. Darbu kokybe nuline.. Gal pagaliau priims seimas daugiabuciu administravimo istatyma, kad uz visa ta netvarka atsakyt tures administruojanti istaiga.

 2. Anonimas parašė:

  Lai atkreipia dėmesį ir savivaldybė, kaip renovuojami namai, į administratorių darbą, kai per viešuosius pirkimus pasrenka rangovą.

 3. B. parašė:

  Vakar ryte tik tvėrė tvoras aplink namą, kai beveik visi balkonai jau nuardyti. Darbus prižiūrėjo profesionalūs darbų saugos specialistai. Kur jie buvo anksčiau? Antra. Kažkaip keista kai darbininkai kalba rusiškai. Kaip jie supras darbų saugos reikalavimus lietuviškai?

 4. Šalmus parašė:

  ir apsaugas išgalvojo bailiai! :)))

 5. Tai kad parašė:

  Ten asocialai ir tedirba koks normalus eis darbuotis uz minimuma.

 6. Cia statybininkai? parašė:

  Labiau tai i asocialus, vagiancius metala, panasus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto