Statytojų planai toliau kelia abejonių

Pagal infrastruktūros plėtros sutartį Mažeikiuose vietoj buvusios bendrovės „Mažeikių duona“ gamybinių patalpų iškils prekybos paskirties pastatas. Autorės nuotr.

Savivaldybės administracija pasirašė infrastruktūros plėtros sutartį su bendrove „AV Grupė“. Ši sutartis leis Skuodo gatvėje vietoj buvusių „Mažeikių duonos“ gamybinių patalpų statyti prekybos paskirties pastatą. Pernai šioje vietoje planuota pastatyti LIDL prekybos centrą. Šio prekybos tinklo atstovai rajono valdžiai buvo pateikę statybos ir infrastruktūros plėtros projektą, sulaukusį mažeikiškių kritikos.
Dabar sutartis pasirašyta, numatyti papildomi įvažiavimai į objektą, o sklypo, kuriame turi iškilti naujas prekybos paskirties pastatas, savininkai jau teigia nežinantys, kas čia bus statoma.
Kai kuriems politikams tokia abiejų šalių pozicija kelia nuostabą – kodėl pirmiausia įrengiami papildomi įvažiavimai, o tik po to bus kalbama apie prekybos objekto statybą. Jie įžvelgia galimą klastą – esą kitas žingsnis gali būti ir automobilių aikštelės įrengimas, pasinaudojant valdiška žeme.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

14 Atsakymų į “Statytojų planai toliau kelia abejonių”

 1. NUOMONĖ parašė:

  Labai gerai,kad savivaldybė neprieštarauja verslininkų planams sutvarkyti apleistą pastatą.Nagienė galimai neturi įgaliojimų reguliuoti miesto reikalų juolab kandidatuodama į seimą žadėjo tarpininkauti pritraukiant investicijas,o elgiasi priešingai:neleisti,uždrausti,išreikalauti.Pastatas yra privati nuosavybė,savininkų planai yra jų iškirtinė teisė.Gal ten įsikurs prekiautojai maistu,gal sugalvos pardavinėti žuklės priemones,gal įsikurs grožio salonai.Bet atsiranda Nagienė su savo negatyvia nuomone(jos teisė) ir matyt naiviai įsitikinusi,kad visiems nuo to bus geriau.Diktatūra šioje istorijoje nepriimtina.Laikas yra teisėjas ir parodys kas buvo teisus.Daugiau tolerancijos ,nes vietos po saule turi užtekti visiems.

 2. Aldi parašė:

  Galėtu būti ALDI

 3. Tik Lidl parašė:

  Gyventojai pageidavo,kad Lidl parduotuvė toje vietoje būtų geriausias variantas.Tiktai ponai konkurentai ir klerkai trina makaronus.

 4. che parašė:

  dar vienas salasas bus mazeikiuose, sumazins zolyna, iskirs esancius medzius. tik pirkit pirkit pirkti vergai. idarbins zmoniu? uz maziau nei minimum ir dirbs susiselnke kad galetu toj pardek kazka nupirkti? jau pristatyta visokiu banku kitoje kelio puseje-tuscios patalpos stovi, Iki parduotuveje irgi paviljone keiciasi ir keiciasi parduotuves. paziurekit i Ventos8a pastata, koks ten stovi monstras. Nuo taumonos smarves neina atsigauti, pastatys dar viena salasa. sio rajono zmones yra tokie vergai ir nemsatantys kad baisu.

  1. B. parašė:

   O ką Jūs siūlot? Aš Jums siūlau prieš publikuojant perskaityti Tamstos paties parašytą tekstą ir ištaisyti klaidas. Išeina, kad Jūs toks protingas, toks protingas, bet be klaidų paprasčiausio teksto parašyti nesugebat.

 5. to cha parašė:

  Jokių neteisėtų draudimų negali būti. Klausimas: kiek įplaukė į labai reikalingą miesto biudžetą lėšų už 100vnt. Bolt elektrinių paspirtukų, kurie vykdys komercinę veiklą ir paskirstyti įvairiose Mažeikių vietose. Taip pat kokios kitos sąlygos. Taip pat juokinga mūsų aukjščiausios valdžios elgsena, gal jie neturi ką veikti arba idėjų pagal pareigas stinga?

 6. Mažeikieciai parašė:

  Savivaldybė pasirašė sutartį su įmone kuri turi 6 darbuotojus, vid. atlyginimas nesiekia net minimalaus atlyginimo. Ar viešuosiuose pirkimuose tokios įmonės gali dalyvauti. Manoma kad čia slypi daugiau, kodėl LIDL neleido ir kas vadovaukja ekonomikos komitetui…

  1. Antanas parašė:

   Girdi ,kad skamba varpai, bet nesupranti kokioje parapijoje….:))) ir spėlioji , nors nieko nesupranti..

 7. Susirupines parašė:

  Ne tam i savivaldos taryba lindau, jog vietoj kepyklos atsirastu konkurentas, kitoj sankryzos puseje esanciam mano sauniam prekybcentriui “Karklas”. Lidlo cia nebus ir taskas…..

 8. Edita parašė:

  O koks savivaldybei skirtumas kas nupirko ir ką statys? Svarbu kad būs prekybinis ar kitoks pramoninis objektas, kažkas darbą turės, vis į priekį.. Miestas neina į užmarštį..

 9. Anonimas parašė:

  Senai ten turėjo atsidaryti LIDL. Ir niekam jokių neaiškumų nėra.

  1. Anonimas parašė:

   Čia jums asmeniškai tų neaiškumų gal ir nėra. O kitiems yra.

 10. Anonimas parašė:

  Parašykite kokiomis sąlygomis į Mažeikius atvyko 100 Bolt elektrinių paspirtukų,pateikite visuomenei prieinamą informaciją. Nuostabą kelia,kai meras, mero pavaduotoja kalba apie šį verslą, kaip apie gamybos objekto su darbo vietomis atidarymą, investicijomis į Mažeikius , o čia tik pinigai iš Mažeikių už paslaugas…

  1. Cha parašė:

   Tai būtent už paslaugas. Naudojies – moki, nesinaudoji nemoki. O čia panašu yra noras gauti už tai, kad leidi naudotis? O jei nesinaudoju ir naudos negaunu – uždrausti ir niekam neleisti? Kažkaip keistai skamba :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto