Stipriausias Lietuvos galiūnas – mažeikiškis Vytautas Lalas

Vytautas Lalas triumfavo visose penkiose finalo rungtyse. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savaitgalį Trakuose vykusiame Lietuvos galiūnų čempionato finale nugalėtoju tapo Vytautas Lalas. 33-ejų mažeikiškis triumfavo visose penkiose finalo rungtyse.

Jam vietą užleido ir antroje pozicijoje liko 2015 ir 2014 metų čempionas birštonietis Vidas Blekaitis. Trečiąją vietą užėmė po dvejų metų pertraukos į čempionatą grįžęs marijampolietis Saulius Brusokas.
Finale varžėsi 10 sportininkų, penktadienį vykusiose atrankos varžybose iškovojusių teisę varžytis su stipriausiais šalies galiūnais. Nors varžybose buvo tikimasi ir stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamo Žydrūno Savicko, sportininką sustabdė prieš savaitę gauta rankos trauma.
Galiūnai varžėsi penkiose – „Cramo“ tempimo, rąsto kėlimo, estafetės, automobilio atkėlimo, akmenų sukėlimo – rungtyse.

2 Atsakymai į “Stipriausias Lietuvos galiūnas – mažeikiškis Vytautas Lalas”

1. Apui parašė:

TIK 8 padangas… :D juokini, o ir nuotrauka net ne iš to čempionato. Šį kartą akmuo į redakcijos pusę – iš Trakų čempionato pilna įvairių nuotraukų, matosi, kad sunku paieškoti. O grįžtant prie Apo, jei mažai informacijos – google, facebook visagalis ;)