Stojantieji dokumentus pateikti galės tik elektroninėje erdvėje

Švietimo ir mokslo ministerija informavo, kad visi duomenys bus pateikiami užsiregistravus LAMA BPO informacinėje sistemoje. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šiemet pirmą kartą visi abiturientai turės galimybę pateikti dokumentus dėl priėmimo į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas tik elektroninėje erdvėje.

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė antradienį susitiko su Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) prezidentu prof. Pranu Žiliuku aptarti pasirengimą vykdyti 2016 metų bendrąjį priėmimą į šalies aukštąsias mokyklas.
Švietimo ir mokslo ministerija savo pranešime informavo, kad visi duomenys bus pateikiami užsiregistravus LAMA BPO informacinėje sistemoje.
Šiais metais bendrasis priėmimas vyks į 42 aukštąsias mokyklas – 20 universitetų ir 22 kolegijas. Tai – viena aukštąja mokykla mažiau nei pernai, nes Žemaitijos kolegija nebeturi teisės vykdyti koleginių studijų.
Skelbiama, kad į valstybės finansuojamas universitetines studijas šiemet bus priimta 7,3 tūkst., į kolegines – 6,4 tūkst. studentų.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto