STT tirs Sodų pagrindinės mokyklos vadovės veiksmus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Kaip pranešė Savivaldybės Ryšių su visuomene skyrius, rugpjūčio 22 d. Mažeikių rajono savivaldybės administracija gavo Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pranešimą apie pradėtą ikiteisminį tyrimą.

Pranešime informuojama, kad LR specialiųjų tyrimų tarnyboje nagrinėjant gautą informaciją apie Mažeikių Sodų pagrindinės mokyklos direktorės Birutės Liutkuvienės veiksmus, buvo gauta duomenų apie galimai padarytas nusikalstamas veikas.
Rugpjūčio 19 d. STT pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR baudžiamojo kodekso 183 straipsnio 2 dalį (didelės vertės svetimo turto pasisavinimas) ir 228 straipsnio 2 dalį (piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi siekiant turtinės ar kitokios asmeninės naudos).

12 Atsakymų į “STT tirs Sodų pagrindinės mokyklos vadovės veiksmus”

 1. Maja parašė:

  Menau, kad senai laikas jau buvo pasidometi sios ponios veikla, ,

  labia gerai gyveno kitu zmoniu saskaita,

 2. To ViVi parašė:

  Tai matote ši direktorė tyliai, nes matyt buvo įspėta iš partijos ir nebuvo užsisėdimo p. Rimkienės.

  O čia ponia Rimkienė daro šou prieš rinkimus į Seimą.

 3. ViVi parašė:

  O kaip l/d Eglutė direktorė Gečienė? Labai jau tyliai paliko savo postą, kaip ir nelogiška tiek daug „įdėt“ į daželį ir tyliai iš jo išeiti? Ar tik nebus bandymas paslėpti savo nedorus „darbelius“?! O gal pasiėmė pakankamai, kad atsidarytų privatų darželį ir nsuprendė nebevargti?
  Moka suktis žmonės, gal nereiktų piktintis, o tik pasidžiaugti… ne kiekvienam duotos tos suktybės… tik nežinia kaip tuo karmos taškus paskui dalinsimės!

 4. Korumpuotas švietimas parašė:

  Daugiau tirti reikia – visas švietimo įstaigas! Ne tik soduose pinigėliai cirkuliuoja ne ten kur turėtų, jau daug metų sklando ir politechnikos mokylos ir l.d.“Bitutė“ pavadinimai šioje temoje.

 5. Rimkiene fb parašė:

  Šviežios naujienos – šiandien Švietimo komitete vienbalsiai nubalsavom už B. Liutkuvienės atleidimą. Galutinį tašką dės tarybos nariai penktadienio posėdžio metu!

 6. v parašė:

  STT turetu pasidometi visomis savivaldibes imonemis, o kas dedasi autobusu parke ir autobusu stoti kaip ji buvo remontuota

 7. Pritariu parašė:

  Pratariu H2O nuomonei, kad reikia pasidomėti kitomis mokyklomis ir jei jau taip mūsų politikė Rimkienė nori skaidrumo, tegul patikrina ir paviešina, kaip sudaromos klasės mokyklų kaimuose ar politechnikume, kad būtų mokinių krepšeliai didesni. Taip pat patikrinti kaip kitos mokyklos, kaip Sporto mokykla, Pavasario, Kalnėnų ir t.t. vykdo salių nuomas.
  Išvada darosi tokia, kad p. Rimkienė LABAI nori išmesti mokyklos direktorę iš mokyklos ir pasodinti sau artimą asmenį…
  O šiaip nejaugi laikrašti neturi kitų naujienų negu jau 3 mėnuo rašoma tas pats per tą patį…
  Norim naujienų, o ne to pačio per tą patį!

 8. kitas parašė:

  Jeigu niekas nesikeis ir si ponia liks vadovauti mokyklai tai bus tikras irodymas kad musu miesto valdziai visiskai nerupi vaiku ateitis.Ir nereikia tu skambiu zodziu rugseji 1 kaip mes pasilgom vaiku ir kokie jie mums brangus.ne velnio jums nereikia vaiku nes sioje mokykloje jiems mokytis pasidare baugu.kai mokytojai bijo eiti i darba nes mikroklimatas siaubingas ir visa inirsi perduoda mokiniams.o ir mokytojai gerieji pabego is ponios Liutkuvienes mokyklos.Juk cia baisu darosi visiems kas tik i ja izengia.tiesa tik ne musu sv.vedejui ar tarybos nariams.Uz tai jie gauna gera sumele pinigu nuo direktores kad butu visur ir visada palaikoma.slykstu kas vyksta.

 9. H2O parašė:

  NUOMONĖ: STT turėtų pasidomėti ir kitomis mokyklomis- pavyzdžiui Politechnikos mokykla , jos skyriumi Viekšniuose ir kaip komplektuojamos, kiek jose realiai mokinių yra, kaip pinigėliai čia ,,plaukioja“…. Ir Viekšnių gimnaziją reikia detaliai patikrinti pradedant buvusia ,,skaidria“ renovacija….

 10. Angelina parašė:

  Pagaliau teisingumas buvo pasiektas. Bus labai įdomu pamatyti kiek šita veikėja priplovusi mokyklos pinigų, jei per 10 metų nebuvo rasta net 10 eurų griūvančiai mokyklos vidinei sienai patinkuoti. Užtenka kartų kartoms klausytis to pačio „mokykla neturi pinigų“.

 11. Vaida parašė:

  Na taip tiesa tik po tiek laiko visu tu atestateliu kaskam uzkliuvo.nepasidalino po lygiai.isdave.kur buvot pries daug daug metu anksciau.bet tokiu mokytoju ir direktoriu reikia .

 12. I parašė:

  Lgai ji pujojosi toj mokykloj.is vakarines padirbtu atestatu ir tt ji turejo saskaita sveicarijos banke turetu bet aisku kad ja viena baudzia neteisinga jug be mokytoju bendradarbiavimo ir pavaduotoju nieko nepadirbsi nusikalstamo. Nesuprantu kodel mokytoju neklibina bendriininkus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto