Su kraštiečiu – diskusija apie šiuolaikinę mokyklą ir mokytoją

Asmeninio archyvo nuotr.

Lapkričio pradžioje Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje lankėsi Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. Į susitikimą su šiuo visuomenės veikėju atvyko gausi švietimo bendruomenė: Mažeikių bei Telšių rajonų ugdymo bei švietimo įstaigų vadovai,  Savivaldybės atstovai.
Pristatydama garbų svečią, Merkelio Račkausko gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė pabrėžė, kad R. Dargis – tai žmogus, kuriam ypač rūpi šiandienos mokykla, mokytojas, tad visus susirinkusiuosius pakvietė diskutuoti, išsakyti savo nuomonę.
Kalbėdamas gimtąja žemaičių tarme (R. Dargis – mūsų kraštietis, aštuonerius metus mokęsis ir Merkelio Račkausko gimnazijoje, tuomet Mažeikių 1-oji vidurinė mokykla), pranešėjas pabrėžė, kad mokytojai – svarbiausi ateities kūrėjai, o švietimas – mūsų valstybės gyvenimo sritis, kuri turėtų dominuoti.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Su kraštiečiu – diskusija apie šiuolaikinę mokyklą ir mokytoją”

  1. Pelnytai parašė:

    Radau: 2017 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas skaitė pranešimą verslininkų asociacijoje, TAU Onutė pasinaudojo ir išzyzė knygų, 2016 m. su savivaldybės vadovais ir įstaigų direktoriais lankėsi Račkausko gimnazijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto