Suaugusiųjų žaidimai vaikų aikštelėse

Autoriaus nuotrauka

Savivaldybė džiaugiasi, kad Mažeikių seniūnijai padedant liepą įrengtos dvi vaikų žaidimo aikštelės.
Seniūnijos specialistas neslepia pasitenkinimo: jie įsigijo betono maišyklę ir dabar gali planuoti bei įgyvendinti dar daugiau visuomenei naudingų darbų.
Problema viena – statybos darbus ir toliau atlieka nekvalifikuoti žmonės, kurie, prisimenant Sodų parkelio „detektyvinę istoriją“, ne betonuoja, o paprasčiausiai vaikštinėja šalia statybvietės ar renka netvarkingų mažeikiškių numestus popierėlius…
„Santarvė“ pabandė išvesti dviejų „betoninių“ istorijų paraleles.

Apie jas plačiau skaitykite antradienio „Santarvėje“.

6 Atsakymai į “Suaugusiųjų žaidimai vaikų aikštelėse”

 1. Nijole parašė:

  LR teismas įteisino , kad asmuo , gaunantis pašalpą , turi už ją atidirbti visuomenei naudingą darbą.Valdininkai ir jų globojami verslininkai suprato , kad tai geras būdas pasipelnyti. Žmonės verčiami dirbti visuomenei naudingus darbus , o užmokestį , už atliktus darbus , pasiima valdininkų globojami verslininkai .Asmenys , laikinai neturintys darbo, irgi nelieka nuskriausti- jie gauną pašalpą.( „Vergovė – sistema, kurioje žmogus …. vienašaliai verčiamas dirbti prieš savo valią, ….., neturi teisės atsisakyti dirbti,….. ar reikalauti už darbą atlyginimo“ ,- Vikipedija) .

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Parasykite siu aiksteliu samatine verte,kad mazeikieciai zinotu? Kiek ir kieno pinigai pavardinkite,norime zinoti…

 3. JO, VIJA TEISI parašė:

  PAVARGĘ RAŠYTOJAI UŽSILIKĘ SANTARVĖJE.PRŪNYJA,PRŪNYJA IR SANTARVĖJE NYKU KAIP ŠIAURĖS STEPĖJE.JAU TOKS UŽPELKĖJĘS TURINYS,KAD NORISI STAUGTI.PARAŠYTŲ KĄ NORS ĮKVEPIANČIO,NUOTAIKĄ PAKELIANČIO,LINKSMESNIO.KĄ RANDAME DABAR. NUOLATINĖS DEJONĖS,PURVO PILSTYMAS IŠ TUŠČIO Į KIAURĄ.PASKAITAI IR SUGENDA NUOTAIKA PORAI DIENELIŲ

 4. JABAL parašė:

  Ar čia buvo straipsnis ar kas? Nesupratau nei kas nei ką nei už ką nei po kiek nei kada nei su kuo nei blaivus ar ne, ar nėščia, ar senas, ar … Santarvė tapo tikru kaimo lygio popiergaliu, kuris realiai net šito komentaro nevertas.

 5. Ali Baba parašė:

  panele, loja ne šuo ir eina ne karavanas, o paveldėta iš komunistų nomenklatūrinė sistema. Gal tapo aiškiau?

 6. vija parašė:

  Kam rašote, jei iš to jokių rezultatų? šuo loja*- karavanas eina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto