Sugrįžta akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“

Kaip teigia miškininkai, ankstesniais metais šakų dalijimo akcija sulaukdavo didelio mažeikiškių, norinčių namo parsinešti spygliuočių šakų, dėmesio. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pernai dėl pandemijos Valstybinių miškų urėdijos darbuotojų organizuojama ir jau ilgametes tradicijas įgijusi eglių ir pušų dalijimo akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ neįvyko.
Dabar miškininkai dalijasi žinia, kad akcija įvyks. Nemokamai gauti ir parsinešti namo mišku kvepiančių šakų, jas pasipuošti šventėms turės galimybę Mažeikių, Viekšnių ir Sedos miestų gyventojai.
Valstybinių miškų urėdijos Mažeikių regioninio padalinio miškininkai pušų ir eglių šakas gruodžio 16 d. nuo 13 iki 17 val. gyventojams dalys trijuose mūsų rajono miestuose: Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio aikštėje, prie pagrindinės miesto eglės, A. Baranausko a. 1 Sedoje ir Tilto g. 12 Viekšniuose.
Plačiau skaitykite laikraštyje.

2 Atsakymai į “Sugrįžta akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“”

  1. Mažeikietei parašė:

    Aišku, būtų šaunu, kad miškininkai išrinktų jums tą pačią gražiausią šaką ir iki trobos atvežtų? Ir tai dar pabumbėtumėt, kad netinka, ne tokios norėjot. Į Durpyną eglės pavogt mat ponia nueis, o iki mikrorajono jau ne. Gėda.

  2. Mažeikietė parašė:

    O ką senamiestyje negyvena žmonės? nu nieko eisim i durpyną rasim ką parsinešti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto