Sugundė žymėtas dyzelinas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Palikta be priežiūros, net neužrakinta žemės ūkio technika pasinaudojo vagišiai – pagrobė transporto priemonėse buvusius degalus.

Sekmadienį dėl vagystės į policijos pareigūnus kreipėsi mažeikiškis. Jis pranešė, kad Vadagiuose, neaptvertoje vietovėje, iš neužrakintų traktorių degalų bakų buvo pavogta 380 litrų žymėto dyzelino, padaryta 530 eurų žala. Vagystė galėjo būti įvykdyta tarp ketvirtadienio nakties ir sekmadienio vakaro.

Šiemet vagysčių skaičius Mažeikių rajone gerokai padidėjo – per aštuonis mėnesius jų užregistruota 47, kai pernai – 39. Rugpjūtį policijos pareigūnai mūsų rajone užregistravo 12 vagysčių, pernai per rugpjūtį – keturias.

8 Atsakymai į “Sugundė žymėtas dyzelinas”

 1. tam Anonimui parašė:

  Kai žmogus pats tik vogti tesugeba, tai jjis ir apie kitus taip galvoja. Nežinau kas jūs, vyras ar moteris, bet mąstymas tikro budulio.

 2. Anonimei konservatorei parašė:

  ar pagal save galvojate?

  1. Anonimas parašė:

   Čia jūs pagal save galvojate, nes tik nesąžiningas žmogus nuolat teisina tokius pat.

 3. geda valdantiesiems parašė:

  nenustebkit jai kitamet, esant tokiai valdziai ir zmoniu skurdinimui, vagysciu skaicius dar padvigubes. pazystu zmoniu kurie dirba per 2 darbus ir vos gala su galu suduria, o dar dabar kainu suoliai, kazko reikia zmonem imtis, tai va ir pasekmes. tuos berazumius sedincius valdzioje bent porai metu pasodinti ant minimumo, atimti visas privilegijas, paziuretume ka tada kalbetu. dabar tamstos zmones skurdina, kainu suoliu nesukontroliuoja ir tik verkia amzinai kokie ju atlyginimai mazi. duokit paprastam zmogui, dirbanciam sunku fizini darba uzdirbti tuos 2000 kaip jus kad gaunat uz nosies krapstyma ir miegojima darbo vietoje ( aj dar paminesiu uz girtavimus darbe ) ir baigsis tos vagystes

  1. Anonimas parašė:

   Turbūt pats ar pati irgi iš ilgapirščiųn būsite, kad vagis teisinate?

   1. Anonimui parašė:

    Deja tamsta as uzsieni 12 metu gyvenu, man kolkas negresia toks skurdas, bet kartais pasidomiu kas darosi toi varganoj lietuvelej

    1. Anonimas parašė:

     Ta Lietuvėlė vargana tik tokių varguolių kaip jūs galvose.

     1. Anonimui parašė:

      Jo turbut siltoj vietoj sedi ir vagi oficialiai kiek imanoma kaip visi berazumiai, ziuri tik savo kisenes del to ir mandrai kalbi. Padirbk uz 500 – 700, susimokek mokescius ir paziresim kas liks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto