Sugyventinę talžė rankomis ir kojomis

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Vyras, apsvaigęs nuo alkoholio, mušė savo sugyventinę, konflikto aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Ketvirtadienį, apie ketvirtą valandą po pietų, konfliktas tarp neblaivių sugyventinių kilo namuose, Senmiestės kaime, Židikų seniūnijoje. Vien žodžiais jis neapsiribojo: 54-erių metų vyras išmetė iš lovos savo septyneriais metais vyresnę sugyventinę, ją kumščiavo bei spardė.
Į incidento vietą buvo iškviesti policijos pareigūnai, kurie įtariamąjį sulaikė ir uždarė į Mažeikių rajono policijos komisariato laikinojo sulaikymo patalpas. Tiek smurtautojas, tiek jo auka buvo gerokai apsvaigę: vyrui nustatytas 2,87 promilės, moteriai – 2,15 promilės girtumas.
„Nuo dešimtos mėnesio dienos mokamos įvairios socialinės išmokos, šis laikas mums – pats „darbymetis“ – prasideda išgertuvės, kurios neretai baigiasi konfliktais ir smurtu. Kartais – net savižudybėmis – šią savaitę net du mažeikiškiai gyvenimą baigė tokiu būdu – be alkoholio čia taip pat neapsieita“, – sakė Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.
Ikiteisminių tyrimų dėl fizinio skausmo sukėlimo skaičius vis auga – jeigu pernai per penkis mėnesius tokių tyrimų buvo 97, tai šiais metais per tą patį laikotarpį jų skaičius jau peršoko šimtą – pradėti 108 ikiteisminiai tyrimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto