Sugyventines auklėjo kumščiais

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Praėjusį šeštadienį du rajono gyventojai, būdami neblaivūs, kumščiais auklėjo taip pat neblaivias savo gyvenimo drauges, vienai iš jų sumušimus tenka gydytis ambulatoriškai.
Pirmasis konfliktas kilo bute, esančiame Žemaitijos gatvėje, apie pusę trijų po pietų. Jis baigėsi tuo, kad girtas (3,79 promilės girtumas) 38-erių metų vyras sumušė taip pat neblaivią (1,89 promilės) dvejais metais jaunesnę sugyventinę. Nuo vyro smurto nukentėjusi moteris dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė, įtariamasis uždarytas į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.
Tą pačią dieną pareigūnai vyko į namus Troškučių kaime, kur siautėjo įkaušęs (girtumą atsisakė nusistatyti) 43-ejų metų vyras. Jis taip sumušė neblaivią (3,63 promilės) penkeriais metais vyresnę sugyventinę. Moteris galvos ir krūtinės ląstos sumušimus po medikų apžiūros Mažeikių ligoninėje gydosi ambulatoriškai.
Ir šis smurtautojas uždarytas į Šiaulių policijos areštinę. Abiejų įtariamųjų mažeikiškių atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl fizinio skausmo sukėlimo, už tai jiems gresianti griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

One Reply to “Sugyventines auklėjo kumščiais”

  1. Anonimas parašė:

    Va, kokia graži “tradicinė šeima” :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*