Sugyventinio peilio dūris buvo mirtinas

Mažeikių rajono policijos pareigūnai tiria pirmąją šių metų žmogžudystę. Agnės Grabauskaitės nuotrauka

Šeštadienio vakarą viename iš Draugystės gatvės butų vyriškis mirtinai sužalo trylika metų vyresnę sugyventinę.
Šiuo metu tiriamos įvairios nelaimės versijos. Pats įtariamasis teigia, kad gyvenimo draugei peiliu dūrė, norėdamas iš jos pilvo išleisti orą.
Tai pirmoji žmogžudystė mūsų rajone šiais metais.

Nepavyko išgelbėti

Sužeista į pilvą penkiasdešimt septynerių metų mažeikiškė buvo rasta viename iš Draugystės gatvės nuomojamų butų. Moteris su durtine kraujuojančia žaizda pilvo srityje, nepaisant medikų suteiktos pagalbos, vežama į ligoninę mirė. Keturiasdešimt ketverių metų mažeikiškės sugyventinis netrukus buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.
Kol vyksta tyrimas, policijos pareigūnai nuo išsamesnių komentarų susilaiko. Jie tik informavo, kad tiriamos  kelios nusikaltimo versijos.
Pareigūnų teigimu, nužudymu įtariamas vyriškis nebe pirmą kartą pakliūva į policijos akiratį. Be to, nusikaltimo dieną jis buvo neblaivus – įtariamajam nustatytas daugiau nei trijų promilių girtumas.

Aplinkiniai kuria savo versijas – jie neblogai pažinojo kaimynus, bendraudavo, net įsikišdavo į judviejų konfliktus. Apie tragedijos priešistorę ir jos aplinkybes skaitykite antradienio „Santarvėje“.

One Reply to “Sugyventinio peilio dūris buvo mirtinas”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Apsimeta dabar durniumi ,kai gresia atsakomybe?! Mirties bausme,tam skerdikui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto