Sukčiai ieško naujų būdų ir galimybių apgauti žmones

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškiams nerimą kelia įvairūs telefoniniai skambučiai bei skambinančiųjų noras atvykti pas juos į namus.
Policija primena: žmonės privalo būti budrūs ir įsileisti tik uniformuotus pareigūnus, pastariesiems prisistačius.

Langų tikrintojų nesulaukė

Mažeikiškis, kuris kreipėsi į redakciją, teigė sulaukęs telefoninio skambučio, kurio metu paskambinęs asmuo siūlė atvažiuoti patikrinti langus.
„Įtarimą, kad tai gali būti afera, man sukėlė tai, kad skambinantis asmuo neprisistatė, iš kokios įmonės jis yra, kalbėjo greitakalbe, tik paklausė, kokios rūšies langai yra mano pastate. Man pradėjus uždavinėti klausimus, paprasčiausiai padėjo ragelį ir daugiau nebeskambino“, – savo įtarimais pasidalijo gyventojas.
Mažeikiškio pateiktu numeriu paskambinome ir jokio atsakymo nesulaukėme.
Pasak Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininko Arūno Bubliausko, jie jau yra gavę pora pranešimų apie tokio pobūdžio skambučius, tačiau žmonės paprasčiausiai nėjo su tokiais asmenimis į kalbas.

Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

5 Atsakymai į “Sukčiai ieško naujų būdų ir galimybių apgauti žmones”

 1. Vida parašė:

  Šiandieną sulaukiau ir aš skambučio iš „langų patikros“ serviso.Pradžioje maloniai bendravo moteris ,paskambinusi iš telef. Nr+37060561932,įtikinėjo kad stengiasi dėl mūsų ir dirba iki 20 val.,o penktadieniais iki 19 val.,teiravosi kokie langai ,įkyriai piršosi atvykti, pasakė,kad patikrą atlieka vyrukas apie 40m,jis turįs pažymėjimą,kad visa informacija apie patikras yra išspausdinta vasario 1d. santarvėje,bet kai daugelis neturi užsisakę spaudos, tai papildomai skambina ir „informuoja“.Man pasakius,kad pagalvosiu ir pasitikrinsiu informaciją,dingo mandagumas, atjungė pokalbį.Taip, kaip santarvės neturiu ,internete susiradau vasario1d.šitą antraštę ir supratau,kad vistik būta apgaulės…Norisi tikėti,kad žmonės ,ypač senyvo amžiaus, netaps aferistų aukomis.

 2. as parašė:

  skambino du kartus skirtingais numeriais ,kalbejo grubiai moteris,is , karto supratau, kad cia aferiste

 3. parašė:

  Sulaukiau ir aš šiandien tokio skambučio… Pradėjus klausti iš kur gavo mano numerį, atsakė, kad sugeneravo sistema. Neva Santarvėje apie šią apklausą buvo rašyta, tad man nereikėtų stebėtis. Pareikalavus paaiškinti, kodėl yra skambinama, mergina labai susinervino – paklausė ar į prezidentūrą paskambino ir ar turėjo pranešti apie skambutį iš anksto telepatiškai… Mažeikiuose negyvenu jau daugiau nei 5 metus, tad labai įdomu, kokia „sistema“ čia tuos numerius generuoja. Net jei ir rimta įmonė skambintų, toks bendravimas mažų mažiausiai nepriimtinas… Žmonės, saugokitės. Jokia įmonė, su kuria prieš tai reikalų neturėjote, neturi teisės jums skambinti ir siūlyti savo paslaugas.

 4. As parašė:

  Man taip pat skambino. Numeris 8-605-61922. Toks malonus moteriškas balsas, jei gerai prisimenu, prisistatė lyg tai iš „Langų patikros servisas“ ar kažkaip panašiai. Kadangi į kalbas nesileidau, tai apie tolesnę įvykių eigą nieko pakomentuoti negaliu.

 5. skambino ir mums parašė:

  Baisiai įtikinamai šneka. Gali ir nesusiorientuoti, kad ne mokesčių ateina tikrinti. Neaišku kas telefono numerius nutekino, nes miestą žino – tai neatsitiktiniai skambučiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto