Sukčiai toliau sėkmingai atakuoja gyventojus

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Dar du rajono gyventojai nukentėjo nuo sukčių – patyrė kelių šimtų eurų nuostolį.

Norėjo mašinos – neteko pinigų

Antradienį į pareigūnus su pareiškimu dėl sukčiavimo kreipėsi 28-erių metų mažeikiškis. Jis teigė, kad skelbimų portale „Autogidas“ pastebėjo jam tinkantį automobilį ir nusprendė jį įsigyti. Susisiekęs su pardavėju vaikinas į jo sąskaitą pervedė du šimtus eurų rankpinigių.
Toliau viskas klojosi kaip daugelyje panašių sukčiavimo bylų – pinigus gavęs „pardavėjas“ telefonu nebeatsiliepė, pinigų negrąžino.
Tai jau antras panašaus pobūdžio nusikaltimas savaitės eigoje mūsų rajone – panašiu būdu keturių šimtų eurų, kurie buvo pervesti kaip rankpinigiai, neteko ir 52-ejų metų mažeikiškis, kuris, be kita ko, vyko mašinos atsiimti į Raseinius, tačiau jos negavo.

Sužinojo esąs skolingas

Kitaip nuo nusikaltėlių nukentėjo 43-ejų metų rajono gyventojas. Kol kas nenustatytas asmuo vyriškiui nežinant pasinaudojo jo asmens duomenimis ir sudarė sutartį su UAB „Omnitel“.
Apie sudarytą sutartį nieko neįtariantis vyras tik po kurio laiko sužinojo, kad bendrovei šiuo metu yra skolingas kiek daugiau kaip pusketvirto šimto eurų.
Tokių nusikaltimų mūsų rajone nėra daug – per šiuos metus pradėti du ikiteisminiai tyrimai dėl suklastoto dokumento panaudojimo arba realizavimo. Už tokį nusikaltimą gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

2 Atsakymai į “Sukčiai toliau sėkmingai atakuoja gyventojus”

  1. xxx parašė:

    Juk,Tadas Motuzas iš Viėkšniu irgi yra aferistas:-D

  2. TrysT parašė:

    Patys žiopliai.Ant kiek reikia būti bukam,kad pagal kažkokį neaiškų skelbimą pervesti rankpinigius? Kas liečia „omnitel“ tai to žmogaus vietoje po teismus užtampyčiau.Asmens duomenis galima gauti pvz. ir iš ieškančių darbo,prekybos centrų nuolaidų kortelų naudotojų ir t.t. Jei nėra MANO ranka padėto parašo,tai kaip aš galiu atsakyti už tai,ko nedariau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto