Sukčius stos prieš teismą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiškio, kuris, norėdamas apgauti ir pasipelnyti, viešojoje erdvėje siūlė pirkti stirnienos konservų ir elektrinį paspirtuką, byla perduota nagrinėti Telšių apylinkės teismo Mažeikių rūmų teisėjams. 

});

Konservų nesulaukdavo

Mažeikių rajono gyventojas R. N. dar šių metų kovą socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Naminiai gaminiai“ patalpino melagingą skelbimą apie parduodamus stirnienos konservus. Nukentėjusieji pervesdavo nurodytą pinigų sumą į kaltinamojo banko sąskaitą, tačiau siuntų su konservais nesulaukdavo. Dauguma nukentėjusiųjų į policiją nesikreipė, kadangi padaryta žala nebuvo didelė.

„Vien tuo kaltinamasis neapsiribojo – tęsdamas nusikalstamą veiką, paskyroje „Prekės Visiems“ patalpino melagingą skelbimą apie parduodamą elektrinį paspirtuką „Xiomi Pro 2“. Nukentėjusioji, sumokėjusi už prekę ir ilgą laiką jos negavusi, nepavykus susisiekti su pardavėju, suprato, kad buvo apgauta, ir kreipėsi į policiją“, – apie bylą informavo Telšių...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto