Suklupo jau pirmajame rate

Mažeikių reprezentacinė futbolo komanda „Atmosfera“ jau pirmajame Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyro rate baigė kovas – antradienį namuose jiems teko pasiduoti Panevėžio „Panevėžiui“, šalies pirmojoje lygoje tarp 14 ekipų užimančiam penktą vietą.

Pirmajame kėlinyje svečiai pelnė tris įvarčius, antrajame šį skirtumą padidino dar vienu. Iki rungtynių pabaigos likus devynioms minutėms, Deividas Gineitis sėkmingu vienuolikos metrų baudiniu kiek sušvelnino rezultatą, tačiau per teisėjo pridėtą laiką mažeikiškiai praleido penktąjį įvartį ir varžovams nusileido rezultatu 5:1.
Šeštadienį mažeikiškių laukia II lygos Vakarų zonos ketvirtojo turo rungtynės su Plungės „Babrungu“. Pasak komandos vadovo, dviejų Žemaitijos komandų susitikimas sirgaliams turėtų būti įdomus.

2 Atsakymai į “Suklupo jau pirmajame rate”